Ir maži sprendimai gali gerinti aplinkosaugą

Manekenai – tai populiarus įrankis, plačiai naudojamas mados pramonės industrijoje. Tai dalis, be kurios iš industrija tikrai prarastų svarbų savo prieskonį. Daugelis žmonių nėra susipažinę su manekenų gamyba, kad ir kokia stipri jų svarba būtų stebima, tad mes jaučiame poreikį atstovauti tą visuomenės dalį, kuriai rūpi tvarumas. Būtent dėl to norime siekti kuo didesnio skaidrumo, kartu siekdami sukurti kuo tvaresnius produktus – šiuo atveju, manekenus, plačiai naudojamus mados industrijoje. Visgi, klaidinga yra tikėti, kad visi manekenai būtinai yra žalingi aplinkai. Atlikus tam tikrus patobulinimus, pokyčius, atradus tam tikras alternatyvas, tikrai galima siekti sukurti kuo tvaresnį produktą. Šiandien mes, Ric Creative, norime Jums pristatyti vieną tokių produktų – ekologiškesnį, tvaresnį bei aplinkai žymiai draugiškesnį manekeną, kurį gaminant į aplinką išskiriamas ženkliai mažesnis kiekis gamtai žalingų medžiagų. Tad jeigu norite prisidėti prie žiedinės ekonomikos skatinimo – sprendimas Jūsų rankose. Rinkitės mūsų kuriamus manekenus ir vystykite savo verslą palaikydami ekologija ir tvarumu besiremiančius gamintojus.

Svarbu paminėti tai, kad ekologiškesnis būdas gaminti manekenus yra dar visai naujas gamybos būdas, tačiau jau dabar matoma, kad aplinkai dėl atliktų techninių specifikacijų pakeitimo jau dabar stebima teigiama įtaka – mes gerokai sumažinome įvairių neigiamų medžiagų patekimą į aplinką. Sumažinome plastiko naudojimą ir jo dalelių patekimą į gamtą, taip pat sumažinome cheminių medžiagų naudojimą – dabar sąmoningiau atsirenkame tik tas medžiagas, kurios privalomos kokybiškų manekenų gamybai. Iš esmės, ženkliai sumažinome nereikalingų žaliavų sunaudojimo kiekį, kartu ir toksiškų medžiagų išskyrimą gamybinių procesų metu į aplinką. Vera paminėti ir tai, kad atlikus atitinkamus gamybinių specifikacijų pakitimus stebimos sumažėjusios energijos sąnaudos bei toksiško poveikio aplinkai sukėlimas.

Dar vienas be galo aplinkos apsaugai svarbus aspektas – anglies dvideginis. Tai dujos, kurios yra išskiriamos gaminant įvairius gaminius. Šiuo atveju gaminant įprastus manekenus, taip pat yra išskiriamas didelis kiekis būtent šių anglies dvideginio dujų. Tyrėjai teigia, kad anglies dioksido emisijos yra pagrindinė ir svarbiausia priežastis, lemianti vandenynų rūgštėjimo aplinkosauginę problemą. Atkreipiame dėmesį, kad atlikę pirminio gaminio patobulinimus, pasiekėme ir sumažėjusį išskiriamą anglies dioksido kiekį.

Šiandien mes turime galimybę rinktis naudoti ekologiškesnius dažus, keisti gamybos technologiją ir savo veiksmais pereiti prie tokio gamybos būdo, kuris mažiau kenktų aplinkai. Kita atsakomybės dalis yra Jūsų pusėje: rinkitės mūsų, Ric Creative, kuriamus manekenus ir prisidėkite prie tvarios aplinkos kūrimo.