Geras šilumos siurblys – geresnei ir gyvenimo kokybei

šilumos siurbliai

Tinkamas šilumos siurblys gali užtikrinti, kad Jūsų gyvenimo kokybės bus kur kas geresnė ir tuo pačiu galėsite džiaugtis, kad namuose visada bus maloni šiluma, kurios veikimui Jums neteks skirti laiko. O pasirinkus specializuotus taip pat galėsite mėgautis ir karštu vandeniu, kuris paruošimas greitai ir paprastai.

Šilumos siurbliai yra labai įvairūs, tad aptarsime kelis pagrindinius niuansus, kuriuos reikia žinoti norintiems džiaugtis tinkama vėdinimo sistema.

  • COP – yra šildymo efektyvumo koeficientas, kuris turi būti vertinamas pirmiausia. Suprantama, kad efektyvumas yra matuojamas galingumu, o kuo patalpos yra didesnėms – tuo ir galingesnė įranga yra reikalinga.
  • Labai naudinga dėl efektyvumo kriterijų kalbėti su specialistais, kurie dažniausiai teikia nemokamas konsultacijas ir padeda rasti tinkamiausią. Net ir pačios mažiausios smulkmenos yra labai svarbios, o jas suprasti be patirties gali būti gana sunku.

Pasinaudokite preliminaraus galingumo lentele, kurioje pavyks rasti Jums labiausiai tinkamą sistemą namams.

  Namo plotas                                 Šilumos kiekis*
Geros šiluminės varžos reikia apie 40 W/m2 Prastesnės šiluminės varžos reikia apie 60 W/m2
100 m2 4 kW 6.0 kW
125 m2 5 kW 7.5 kW
150 m2 6 kW 9.0 kW
175 m2 7 kW 10.5 kW
200 m2 8 kW 12.0 kW
225 m2 9 kW 13.5 kW
250 m2 10 kW 15.0 kW
275 m2 11 kW 16.5 kW
300 m2 12 kW 18.0 kW
  • Pasikartosime, kad siurblys gali suteikti galimybę mėgautis ne tik šitais namais, tačiau taip pat ir karštu vandeniu. Štai todėl siūlome rinktis inovatyvesnes sistemas, kurios pasižymi daugiafunkcionalumu.
  • Per mažai galingas siurblys dažniausiai neapšildys namų taip, kaip tikimasi. Tokiu atveju jis gali bandydami imti daugiau energijos, o tai dažniausiai blogina mechanizmo funkcionalumą.
  • Ne tik pasirinkimo, tačiau taip pat ir įrengimo klausimais labai siūlome kreiptis į specialistus, kurie darbus atlieka greitai ir tiksliai. Montavimo darbai tikrai nėra labai paprasti, tad tik su profesionalais viskas bus taip, kaip reikia, kad sistema veiktų sklandžiai.
  • Šiuo metu rinkoje galima rasti labai daug skirtingų tipų siurblių, tad rinkitės tą, kuris labiausiai tenkina Jūsų poreikius: oras-oras, oras-vanduo ir kt.

Kuo daugiau žinosite – tuo labiau Jūsų poreikius sistema atitiks ir gyvenimas bus patogus. Šilumos siurbliai yra tokie įvairūs. O koks labiausiai tinka Jums?