Papuošalai: derinkite tiek prie kasdieninės, tiek prie šventinės aprangos

papuošalai

Šiuolaikinė mūsų rinka siūlo tokį platų papuošalų asortimentą, jog juos nesunkiai galima išsirinkti bet kokiai progai. Papuošalai šiandien derinami ne tik prie vakarinės aprangos, bet netgi prie sportinio kostiumo. Be to, nors ilgą laiką buvo manoma,  jog tai yra išskirtinai moterims skirtas aksesuaras, papuošalus vis noriau dėvi vyrai ir netgi maži vaikai. Visgi, juvelyrikos gamintojai vis dar daugiausia dėmesio skiria moteriškiems aksesuarams. Šiek tiek plačiau apie juos.

Dažnai papuošalai gali efektingai pagyvinti ir papuošti blankesnių spalvų aprangą, tačiau jie gali sukurti ir visišką chaosą, jeigu juos derinsime atmestinai. Todėl nereikėtų persistengti pernelyg save apkraunant didelių aksesuarų kiekiu. Kartais užtenka vieno papuošalo, kuris gali skoningai papildyti arba visiškai užbaigti kuriamą įvaizdį.

Pastaruoju metu vienas iš dažniausių papuošalų, pasirenkamų tiek prie šventinės, tiek prie kasdieninės aprangos – apyrankės. Jeigu mėgstate klasiką, rinkitės auksines ar sidabrines apyrankes. Jos bus akutualios ir madingos net ir po kelių dešimtmečių. Štai jų forma ir dydis jau priklauso nuo aprangos stiliaus. Jeigu laisvalaikio aprangą ar stilingą sportinį kostiumą pagyvins plonytė aukso ar sidabro apyrankė, tai prie vakarinės suknelės drąsiai dėvėkite įvairaus pločio ir formos, net inkrustuotas tauriaisiais akmenimis apyrankes.

Dar vienas aksesuaras, kurio daugelis moterų neįsivaizduoja net kasdieninės savo aprangos – kaklo papuošalai. Jų pasirinkimas yra išties beribis. Reikia atminti tik vieną dalyką – kaklo papuošalus reikėtų derinti prie savo išvaizdos. Jeigu, sakykim, jūsų kaklas yra ilgas, tuomet drąsiai rinkitės trumpučius, prigludusius karolius ar grandinėles. Tuo tarpu, trumpo kaklo savininkei reiktų daugiau atkreipti dėmesį į ilgesnius, kabančius kaklo papuošalus. Vėlgi  pasikartosime, visuomet elegantiškai ir skoningai atrodo minimalistinės aukso ir sidabro grandinėlės. Jas kiekvieną kartą pagyvins, priklausomai nuo esančios aprangos ir aplinkos, įvairios formos ir medžiagų pakabukai.

Vieni populiariausių papuošalų tiek moterų, tik vyrų, tiek vaikučių tarpe – auskarai. Juos derinant atsiveria plačios galimybės pasireikšti jūsų fantazijai ir skoningumui. Tik atminkite, jog tuo atveju, jeigu dėvite ir kitus aksesuarus, auskarus derinkite prie jų. Tuomet sukursite vientisą stilių ir nepriekaištingą įvaizdį. Pirkdami auskarus, nevenkite pasitarti su konsultantu, įvardindami, kokius kaklo ar rankų papuošalus  turite namuose. Jų patirtis ir vertingi patarimai leis  išsirinkti tokius auskarus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie jau turimų aksesuarų.

Galiausiai  – žiedai.  Paprastai jie simbolizuoja kokią nors svarbią datą ar žmogų, dovanojusį žiedą. Tai gali būti, sužadėtuvių, sutuoktuvių ar močiutės dovanotas žiedas. Tačiau, jeigu renkatės žiedą tiesiog norėdami turėti žavų rankų papuošalą ar planuodami kažkam padovanoti, atkreipkite dėmesį tik į tauriųjų metalų gaminius. Žiedai – ta papuošalų kategorija, kuriai pigios medžiagos tikrai netinka. Auksiniai ar sidabriniai papuošalai, inkrustuoti įvairiais akmenimis – visuomet puikus ir neprašaunantis pro šoną pasirinkimas.