Vandens batutai: pramogaukite tiek su draugais, tiek su visa šeima

vandens batutaiNors Lietuvoje vandens pramogos jau seniai nebėra jokia naujiena, vis dar trūksta pakankamai informacijos apie wake parkus, vandenlenčių sportą ir ypač vandens batutus. Vandenlenčių sportas daugiau išpopuliarėjęs jaunimo tarpe. Tuo tarpu, trokštantys pramogauti prie vandens telkinių su vaikais, turėtų pasirinkti vandens batutų parkus. Ką  jie gali pasiūlyti?

Wake vandens parkai arba dažnai vadinami vandens batutų parkais tikrai nepamiršta  vaikų. Čia galite rasti įrengtas žaidimų aikšteles, vandens batutų pramogas ir kt. Drasesnius  mažylius, kurie pageidauja išbandyti vandens slydimą ant vandenlentės, galėsite drąsiai patikėti patyrusiam instruktoriui. Turėtumėte žinoti, jog  organizuojamos plaukimo pamokos įvairaus lygio „mažiesiems plaukikams“ – nuo visiškai pradedančio iki jau pažengusio.

Jeigu jūsų atžala dar šiek tiek baiminasi vandens pramogų, patys paprasčiausieji vandens batutai – puiki proga pamėgti sporto žaidimus ant vandens. Jau prakutusius vaikus, galite sudominti įvairiomis rungtimis ir sudėtingesnio lygio vandens batutais. Svarbu jog mažyliai patys pamėgtų tokias pramogas ir su dideliu užsidegimu norėtų išbandyti vis ką nors sudėtingesnio.

Nemanykite, jog vandens batutai skirti tik vaikams. Paprastai vandens batutų rungčių sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi apie 50 minučių. Tačiau trukmė gali ir skirtis. Tiesiog tokiais niuansais turėtumėte pasidomėti prieš užsisakydami vienokią ar kitokią pramogą. Jeigu trokštate, jog pramogaudami jaustumėtės saugiai ir atsipalaidavę, pasistenkite atvykti anksčiau nustatyto laiko. Tuomet turėsite pakankamai laiko susipažinti su vandens batutų parko saugaus eismo taisyklėmis. Gausite dalyvio apyrankę. Vaikams tai paprastai suteikia daug džiaugsmo ir leidžia jaustis svarbiems būsimo proceso dalyviais.

Lietuvoje rasite ne vieną vandens batutų parką, kuriame galima ne tik paplaukioti kateriu, išmėginti vandenlenčių sportą, bet ir smagiai praleisti laiką pasyviai ilsintis. Čia paprastai būna įsikūrę keletą  kavinių, restoranų, terasų su gultais ar kėdėmis poilsiui ir kt. Taip pat dažnas parkas turi įsteigę vaikų žaidimo aikšteles ir pačias įvairiausias vandens batutų pramogas. Tad jeigu nutarėte apsilankyti su vaikais, būkite ramūs – laiką jie praleis išties įspūdingai.

Kitas svarbus aspektas – šiltuoju metų sezonu tai gali tapti puikia vieta suorganizuoti vaikų gimtadienį,  mergvakarį, bernvakarį, gimtadienio, sužadėtuvių šventę ar netgi solidaus jubiliejaus paminėjimą. Pagal pageidavimą Jums bus sukurta privati erdvė arba netgi galėsite išsinuomoti visą vandens batutų  parką. Jeigu ypatingą dėmesį skiriate saugumui, galėsite užsisakyti instruktorių paslaugas. Tad po sočių vaišių visi svečiai galės pasimėgauti vandens pramogomis ir, tuo tarpu, jaustis visiškai saugiai. Tai ypač aktualu, kai susibūrime dalyvauja vaikai.