Huawei p10 kaina: kaip sutaupyti?

Išmanieji telefonai šiandien yra daugelio mūsų naudojami kasdien. Jau pasigirsta teorijų, esą šiandieninė karta jaučia priklausomybę nuo išmaniųjų telefonų, o dažnas jaunuolis iš tiesų nepraleidžia progos „paskrolinti“ net tada, kai turi vos kelias laisvas minutes. Kasmet telefonų gamintojai siūlo vis naujesnius ir vis šiuolaikiškesnius telefonų modelius, kurie muša populiarumo rekordus. Lietuvoje vienas populiariausių naujausių flagmanų yra Huawei p10 kaina jo pastaruoju metu kinta arba priklauso nuo pardavėjo. Tad norint įsigyti tokį telefoną, reikėtų žinoti, kas sudaro jo kainą ir kaip galima sutaupyti.

Huawei ar iPhone?

Jau kuris laikas Huawei gamintojas bando prilygti ir netgi pranokti iPhone gaminius. Tam įmonė išleidžia didžiulius pinigus, nuolat eksperimentuoja, o kiekvienas naujas Huawei gaminys nustebina jo laukiančius klientus. Huawei p10 buvo ne išimtis. Tie, kas pripratę prie iPhone išmatavimų ir išvaizdos, iš pirmo žvilgsnio gali ir sumaišyti šiuos telefonus, mat Huawei jau stipriai priartėjo prie savo konkurento išvaizdos. Visgi, vienas pagrindinių privalumų yra Huawei p10 kaina. Kol iPhone fanai už savo naują dievaitį kloja tūkstančius, jaunesnysis ir kuklesnis konkurentas savo klientams siūlo flagmanus gerokai patrauklesnėmis kainomis. Šiandien šis modelis kainuoja apie kelis šimtus eurų, tačiau galutiniame rezultate galima ir dar šiek tiek sutaupyti. Tačiau apie tai vėliau.

Kodėl verta rinktis Huawei?

Labai dažnai technika nesidomintys pirkėjai, mano, kad žema Huawei p10 kaina reiškia prastą aparato kokybė. Tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Iš tiesų šis gamintojo modelis yra itin pavyzdingas ir puikiai atitinka kokybės ir kainos santykį. Ko gero, svarbiausias šio aparato koziris – kameros. Net dvi galinės kameros,puikiai fokusuojančios vaizdą neprilygsta daugeliui iki šiol išleistų gaminių. Be to, Huawei savo fanams pasiūlo aukščiausios kokybės priekinę kamerą, kuri palengvina asmenukių darymą.

Ar kaina gali skirtis?

Jeigu jau supratote, kad šis modelis – kaip tik Jums, pats laikas pasidomėti, kokia šiuo metu rinkoje yra Huawei p10 kaina. Apie tai galite sužinoti kainos.lt portale, kur galima pamatyti, kokiomis kainomis šiuo metu šį aparatą siūlo įsigyti skirtingi pardavėjai. Galbūt kaip tik šiuo metu jam taikomas specialus pasiūlymas? Tai puiki platforma, norint sutaupyti. Nes dažnai pasitaiko, kad skirtinguose salonuose tas pats aparatas parduodamas įvairiomis kainomis.