Ką padovanoti moterims?

kvepianti apyranke

Tikriausiai pirma mintis atėjusi į galvą, kai išgirstam, kad reikia išrinkti dovaną moteriai – tai visai nesudėtinga užduotis! Juk parduotuvių lentynos praktiškai lūžta nuo prekių skirtų būtent moterims: parfumerijos, juvelyrikos, kosmetikos parduotuvės. Tik turėk jėgų tokią pasiūlą apžiūrėti. Tačiau moterys yra jautrios, linkusios analizuoti situaciją, todėl bet kokia dovana tikrai netiks, o nevykusią  ji prisimins tikrai ilgai.

Todėl tai viena sunkiausių užduočių vyrams. Juk vyrai iki šiol svarsto ko nori moterys? Kokie aksesuarai moterims tinkamiausi?  Visada išmokite paklausti tiesiai per aplinkui. Ko ji nori? Ko seniai trokšta ir apie ką svajoja?

Pirmiausia reikia prisiminti, kad dovanos ir įprasto, namams reikalingo daikto pirkimas skiriasi. Dovana skirta parodyti jausmus, išreikšti rūpestį. Tai moterims ypač svarbu. Todėl jos įvertins kiek laiko prireikė tokią dovaną surasti, kaip skrupulingai ji apgalvota, ką šia dovana norima pasakyti.

Iki Kalėdų dar yra laiko, tad pirmasis žingsnis ruošiantis dovanų paieškai – įvertinti, kokia yra moteris, kuriai dovanos ieškosite. Visų pirma reikėtų atsižvelgti, kokie santykiai jus sieja ir kokį vaidmenį vaidinate jos gyvenime: esate vyras, draugas, tėvas, brolis ar tiesiog kolega. Tarpusavio statuso įvertinimas padės atriboti tam tikras dovanų kategorijas: juk bendradarbei ar seseriai tikriausiai nedovanosite tokių asmeniškų ir intymių dovanų kaip antrajai pusei. Kuo artimesni jūsų santykiai, tuo asmeniškesnės dovanos tikimasi: pavyzdžiui, jei dukra nemėgsta rožinės, tokios spalvos daiktas tikrai nebus džiuginant dovana ir ji tikisi, kad jūs tai jau žinote.

Šiuo metų laiku, diskusijos apie kalėdines dovanas dažnas reiškinys tiek darbe, tiek namuose. Todėl būdamas su savo artimiausiomis moterimis klausykite ištempę ausis. Neabejotinai išgirsit kokie nauji produktai jas žavi, ką jos galvoja apie jau gautas dovanas arba apie tas kurias gavo praeitais metais. Beabejo, dar galite pasinaudoti gudrybe, ir  paklausti nuomonės kokia dovaną turėtumėte dovanoti savo sesei ar mamai. Padėdama išrinkti dovanas artimiausiem jūsų moterim, ji neabejotinai paminės kas žavi ir ją.

 

Jei stengsitės pagalvoti apie ją, apie ką ji dažnai kalba tikrai rasite pačią geriausią dovaną savo mylimajai. Tik nepamirškite visada domėtis ir išklausyti. Tai vienas svarbiausių aspektų. Moteris nori būti išgirsta ir išklausyta. Ne pačioje dovanoje yra visa esmė, o tai kad jūs ją girdite ir klausote ką ji sako, kas jai svarbu. Mylėkite savo moteris, ir patys būsite mylimi. Rūpinkitės jomis. Tai mūsų atspindys. Nes juk kokia moteris toks ir vyras. Būkime laimingi.