Spektaklis mūsų patiems mažiausiems – „Mozaika“

Daugeliui įprasta vesti mažus vaikus į įvairius spektaklius. Tačiau dažniausiai jau yra vedami kiek ūgtelėję mažyliai, nuo maždaug 4 ar 5 metų. Ar žinojote, kad Kaune vyks spektakliukas, į kurį galima atvesti net kūdikius? Spektaklis „Mozaika“ skirtas visiems vaikams, nuo 0 iki 3 metų.

 

„Mozaika“ – spektaklis, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas geometrinėms figūroms. Ne paslaptis, kad kiekvieno vaikučio pasaulio pažinimas paprastai yra siejamas su įvairiomis spalvomis ir formomis. Spektaklio metu aktoriai įvairias spalvotas geometrines formas (rutulį, kūgį, kubą…) dėlioja tarsi mozaiką, kurios metu išgaunamos daugeliui atpažįstamos daržovės (pomidoras, morka ir kitos).  Šis spektaklis naudingas kiekvienam mažajam tyrinėtojui.

 

Spektaklio metu aktoriai įsijaus į mažųjų gyvenimus ir prisiderins prie jų. Jie įkūnys skirtingus vaikų raidos etapus, pavyzdžiui, vaizduos vaikučius iki vienerių metų ir šliaužios, dviejų metukų vaikus – bėgios, trijų – šuoliuos ar slapstysis. Kiekvienas vaikas čia galės pamatyti save tarsi iš šalies ir pajusti gero humoro dozę.

 

Suprantama, kad mažiems vaikams sunku ilgai koncentruoti dėmesį, tad viso spektaklio metu nebus jokios monotonijos, veiksmai nuolatos bus besikeičiantys ir sudominantys. O pats renginys truks vos 35 minutes, tad tikrai neprailgs.

 

Atvykite ir pradžiuginkite savo smalsiuosius vaikučius!

 

Renginio laikas: gruodžio 9 diena, 11 valanda.

Renginio trukmė: 35 minutės.

Renginio vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A, Kaunas.