Kodėl siuntos į Airiją keliauja mikroautobusais?

road traffic pizza couple
Photo by Pavel Danilyuk on Pexels.com

Airija – viena populiariausių emigracijos krypčių. Čia mokytis ir dirbti ne vienerius metus išvyksta daugybė lietuvių. Šalį daugelis pasiekia skrisdami lėktuvu, nes tai greičiausias ir patogiausias kelionės būdas. Deja, skrendant tikrai nepavyks pasiimti daugybės daiktų. Ar verta dėl to jaudintis? Tikrai ne, juk siuntos į Airiją iš Lietuvos keliauja tikrai dažnai. Daugelis siuntėjų renkasi įmones, kurios perveža daiktus mikroautobusais. Trumpai aptarkime šio siuntimo būdo privalumus.

„Nuo durų iki durų“

Mikroautobusais siuntas vežančios kompanijos siuntas surenka visoje Lietuvoje. Tai itin aktualu gyvenantiems atokiau arba tuomet, kai norima išsiųsti sunkesnį ar ne tokį jau mažą siuntinį. Toks pristatymo principas patogus ir siuntos gavėjams – jiems siuntos taip pat pristatomos į namus.

Siuntos į Airiją atkeliauja per kelias dienas

Palyginti nedideli mikroautobusai gali važiuoti gana greitai, tad siuntos į Airiją nukeliauja per keletą dienų. Skubantiems taip pat siūlomas ir greitesnis „Express“ pristatymas. Jį patogu rinktis tuo atveju, jei siunčiate skubiai reikalingus daiktus arba greičiau gendančius produktus, pavyzdžiui, maisto produktus (tokiu būdu itin dažnai keliauja juoda duona!).

Siuntų įvairovė

Mikroautobusai į Airiją iš Lietuvos išvyksta kelis kartus per savaitę ir gali pristatyti įvairiausias siuntas. Giminės ir draugai svetur gyvenantiems tautiečiams siunčia tiek maistą ir drabužius ar kitus kasdienius daiktus, tiek ir tokius didelius siuntinius kaip motoroleriai ar net motociklai. Jei tik prireikia, mikroautobusai gali pristatyti ir baldus, buitinę techniką, gana dažnai iš Lietuvos siunčiamos ir statybinės medžiagos, kurios čia kainuoja šiek tiek pigiau.

Siuntinių sekimas

Siuntų vežimas mikroautobusais – puiki alternatyva pašto ir didelių kurjerių tarnybų, kurios dažnai yra brangesnės, paslaugos. Patikimumo šiam siuntimo būdų suteikia ir sekimo galimybė. Tiek siuntėjas, tiek gavėjas gali būti visiškai ramūs, tiksliai planuoti siuntos į Airiją atvykimo laiką – kai kurie siuntinių pervežėjai suteikia galimybę realiuoju metu sekti siuntos kelionę. Tai suteikia skaidrumo ir užtikrina paslaugos patikimumą. Dažniausiai siuntėjai labiau nerimauja, kai siunčiami brangesni daiktai – ramų nakties miegą tokiu atveju užtikrins siuntos sekimas, nes visada žinosite, kur yra siunčiami daiktai.