Kada reikia dantų balinimo?

dantysVisi turintys gražius dantis mėgsta pasidžiaugti tuo žiūrėdami į savo atvaizdą veidrodyje. Dantis reikia balinti ne tik dėl to kad norime atrodyti gražesni. Baltesnių dantų žmonės nori dėl estetinių bet ir psichologinių įvairiausių sumetimų. Kokios yra pagrindinės priežastys lemiančios poreikį balinti dantis?

 

Sveikata

 

Pageltę dantys – dažno žmogaus galvos skausmas. Nuo seno žinoma kad dažnas arbatos, kavos, kolos, tam tikrų sulčių vartojimas ir pastovus rūkymas negrįžtamai pakeičia danties emalės spalvą. Norint to išvengti reikia riboti šių skysčių sunaudojimą o nikotino geriausia iš viso atsisakyti. Nustatyta kad tam tikros daržovės ir vaisiai savo sudėtyje turi medžiagų kurios padeda balinti dantis – rekomenduojama valgyti kalafijorus, braškes ir riešutus. Daugiau apie tai galite perskaityti čia: https://www.gostautoklinika.lt/paslaugos/dantu-higiena-ir-balinimas.

Ne visiems žmonėms dantys pageltonuoja vienodu intensyvumu. Vieni į tai reaguoja neutraliai suprasdami kad tai natūrali dantų spalva ir specialiai nieko dėl to nedaro nes žino kad dantų balinimas nėra nekalta procedūra o turi ir savų trūkumų. Dantys gali pakeisti savo atspalvį ir nuo vaistų vartojimo ar tam tikros ligos todėl tokiais atvejais gydytojai siūlo dirbtiniu būdu balinti dantis.

Įvaizdis

Balindami dantis žmonės siekia atrodyti jaunesni ir tai nėra smerktina. Graži šypsena parodanti tvarkingus dantis svarbi ne tik per šventes kai reikia įsiamžinti nuotraukose bet ir nepaprastai svarbu kai einate į darbo pokalbį ar susitinkate su naujais žmonėmis jei dirbate aptarnavimo srityje. Padaryti gerą įspūdį trokšta kiekvienas todėl dantis reikia balinti ypač jei esate viešas asmuo, dažnai tenka fotografuotis ir filmuotis televizijoje. Žiūrovams patinka žiūrėti į gražius žmones ir dėl to ekrano žmonės stengiasi jiems įtikti, be to neretai dantų balinimas kaip ir krūtų didinimas suteikia žmogui daugiau pasitikėjimo todėl šiai procedūrai garsūs Lietuvos žmonės nuolat išleidžia daug pinigų.