Fashiongold.lt atsakymai į 5 dažniausiai užduodamus klausimus: kad vestuviniai žiedai nepaliktų abejingų

  1. Kuris pirštas geriausiai tinka vestuviniam žiedui?

Fashiongold.lt komanda teigia, kad jūsų vestuviniai žiedai turi būti mūvimi ant ketvirtojo (bevardžio) piršto. Ne veltui šis pirštas neretai pavadinamas vestuviniu pirštu. Tai taip pat yra pirštas, ant kurio nešiojate sužadėtuvių žiedą. Paprastai sužadėtuvių žiedą nešioja tik moterys, tačiau kai kuriose porose jį gali turėti abu partneriai.

  • Kokios spalvos metalą rinktis žiedui?

Tai priklauso tik nuo Jūsų skonio! Mėgstate geltoną ar baltą auksą? O rožinis auksas? Šiandien galimybių yra beveik begalė. Jūs netgi galite rinktis iš metalų, tokių kaip platina ir rožinis auksas, derinio. Taigi pagalvokite apie savo galimybes ir preliminariai apsispręskite prieš keliaudami į juvelyrines parduotuves.

  • Ar poros vestuviniai žiedai turi derėti tarpusavyje?

Patekę į parduotuves pamatysite daugybę suderinamų poroms skirtų vestuvinių juostų rinkinių, tačiau tai nereiškia, kad jūs abu turite sutapti. Jūsų sužadėtinis gali išprotėti dėl geltono aukso juostos, o jūs būsite apsėstas balto aukso žiedo su spalvingais akmenimis. Parodykite savo asmeninį stilių maišydami! Ir jei vis tiek norite kažko, kas koordinuotų, galite tai padaryti kitais būdais. Viena smagi idėja yra juostelių viduje pateikti atitinkamus užrašus (vestuvių datą arba trumpą, Jums abiem svarbią citatą).

  • Ar būtina rinktis klasikinio dizaino žiedą?

Nesenstantys Fashiongold.lt vestuviniai žiedai yra elegantiški ir dažniausiai nepuošti papildomais brangiaisiais akmenimis. Jei jūsų drabužių spinta pilna švarių linijų ir neutralių atspalvių, tai puikus pasirinkimas: ieškokite švarių ir paprastų žiedų – tikrai nesuklysite. Tačiau jeigu esate žmogus, kuris seka tendencijas, drąsiai ieškokite modernesnės išvaizdos – rinkitės žiedą su įvairių formų deriniu ir galbūt šiek tiek puošnių deimantų ar kitų brangakmenių. Nebijokite išsiskirti!

  • Vestuviniai žiedai puiku, bet vien tik jo neužtenka. Kiek žiedų vienu metu gali nešioti moteris?

Fashiongold.lt pastebi, kad nors nėra vieno teisingo ar neteisingo atsakymo į tai, kiek žiedų turėtumėte nešioti, paprastai saugu ant vienos rankos mūvėti 2-3 žiedus.