Kaip originaliai dekoruoti šventinį stalą?

Tiek vestuvių, tiek gimtadienio, tiek Kalėdų metu norisi, kad šventinis stalas atrodytų kuo nuostabiau. Kad pavyktų norus įgyvendinti reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, kad galutinis rezultatas gautųsi tobulas. Stalo dekoravimas turi būti malonumas, tačiau labai dažnai kai kas nors nesigauna taip, kaip mes norime, tai tampa tiesiog nepakeliama našta. Greta prašmatnios pokylių salės reikia pagalvoti ir apie nuostabiai dekoruotus stalus, kurie padeda susikurti išskirtinai jaukią atmosferą.

Pateiksime kelias originalias idėjas, kurios padės šventinį stalą sukurti įspūdingesnį. Juk norisi patiekti ką nors tokio, kas atrodytų kitai, nei visų kitų pasiūlymai ir išsiskirtų iš egzistuojančių galimybių.

Stalo dekoravimas
www.neonebu.com nuotr.
  1. Servetėlės. Internete galima atrasti labai daug originalių idėjų, kurios gali padėti sulankstyti labai įdomias servetėles. Kadangi lankstymas yra tikras malonumas ir tuo pačiu užtikrinama, kad investicija į popierių nebus didelė – stalo dekoravimas bus pigus ir paprastas. Žinoma, pačios servetėlės bus panaudojamos, tad jeigu norite, kad stalas būtų kuo ilgiau papuoštas – tokiu atveju rekomenduojame pasidaryti kuo daugiau vienetų.
  2. Žinoma, ant stalo kuriamos dekoracijos privalo visiškai atitikti šventę, kuri yra minima. Pokylių salės dažniausiai yra reikalingos tokiu atveju, kai rengiama tikrai labai didelė šventė. Tokiu atveju natūraliai ir stalo dekoravimas turi kuo praštmatnesnis. Tad galvodami, kaip papuošti – rekomenduojame kuo labiau atitikti šventinę dvasią, nepriklausomai ar tai būtų Kalėdos, ar gimtadienis, o gal vestuvės.
  3. Susikurti išskirtinį stilių galima ir paprasčiausiai nusipirkus labai gražų servizą. Daugelis žmonių nenori leisti dideli pinigų ir todėl paprasčiausiai renkasi servetėles, kuriose geba taip pat papuošti stalą. Visgi, servizas gali būti net ir plastmasinis, kadangi tai taip pat sukuria specifinę stalo išvaizdą.
  4. Nepamirškite, kad labai daug prie kur kas gražesnės išvaizdos prisideda ir gėlės. Ne visada norisi skinti gyvas tik todėl, kad vienam vakarui norime, kad mūsų aplinka būtų kuo jaukesnė. Šiuo atveju labai rekomenduotinas pasirinkimas yra dirbtinės gėlės. Tikrai nereikia galvoti apie tas, kurios yra parduodamos parduotuvėse. Dirbtinės gėlės gali būti pagaminamos iš pačių neįprasčiausių medžiagų: popierius, plastmasė, stiklas. Čia svarbiausiu tampa originalumas.
  5. Nebijokite pasitelkti savo fantazijos. Kiekvienas žmogus yra menininkas, kuris gali sukurti ką nors gražaus, tik reikia susirasti idėją bei pasirūpinti priemonėmis. Tuomet viskas bus įgyvendinama labai paprastai ir greitai.

Stalo dekodavimas turi būti malonumas, o ne darbas. Kad pavyktų tai pasiekti reikia susigalvoti idėją, kadangi kai ji jau yra – realizuoti galima nesunkiai. Svarbu, kad nepasiduotumėte, kadangi kiekvienas žmogus tiksliai žino, ko jis nori ir ko jam reikia, tad labai svarbu stengtis, nes viskas yra įmanoma.

Jau vien pačio pokylių salės yra labai gražios ir norisi, kad mūsų dekoravimas nesugadintų jų grožio. Jeigu galvosite, kaip galima pasiekti geriausią rezultatą – viskas bus labai nesunkiai įgyvendinama. Svarbiausia, kad internete galima atrasti labai daug įvairių variantų, tad galvosite, baldykite ir ieškokite, nes tokiu atveju viskas bus įmanoma.