Tradicinė paroda „Angelai Kauno pilyje“

ATRASK SAVO ANGELĄ SARGĄ!

Gruodžio 3 dieną (ketvirtadienį), 16.00 valandą Kauno miesto muziejaus skyriuje Kauno pilyje (Pilies g. 17) IV-ajame aukšte įvyks tradicinės parodos „Angelai Kauno pilyje“ atidarymas.

Daug įvairiausių angelų, sukurtų profesionalių menininkų ir tautodailininkų, vaikų ir suaugusiųjų, tradiciškai 5-ąjį kartą apsigyvens viename iš svarbiausių ir seniausių miesto istorinių objektų – Kauno pilies bokšto 4-ajame aukšte.

„Angelai Kauno pilyje“
Tradicinė paroda „Angelai Kauno pilyje“

Artėjant didžiosioms žiemos šventėms ore sklando šv. Kalėdų ir stebuklų laukimo dvasia. O ar galima įsivaizduoti šv. Kalėdas be angelų? Susibūrę aukštai virš miesto, Kauno pilyje, angelai globoja Kauną ir visus jo gyventojus. Angelai įvairiausi – tapyti, keramikiniai, drožti iš medžio, karpyti iš popieriaus, rišti iš įvairių medžiagų skiaučių. Neskubant iš jų galima išsirinkti savo asmeninį Angelą Sargą, ir, galbūt, jei labai patiks, po parodos įsigyti iš autorių…

Atrasti savo angelą, priimti jį į savo širdį ir namus, įsileisti meilę ir gerumą – tai mintys ir linkėjimai, kurie šventiniu laikotarpiu aplanko dažną iš mūsų. Tad sukurkime ypatingą Kalėdų stebuklo laukimo nuotaiką savo širdyse!

Parodoje „Angelai Kauno pilyje“ eksponuojamais kūriniais bus galima grožėtis iki 2016 metų sausio 6 dienos (Trijų Karalių šventės) Kauno pilies IV aukšte (adresas Pilies g.17).

Įėjimas į parodos atidarymą gruodžio 3 dieną 16.00 valandą NEMOKAMAS!