Kalėdinių dovanų pirkimo bumas: kaip sutaupyti?

Artėja gražiausios metų šventės, o tuo pačiu ir vienas didžiausių finansinių iššūkių, nes tenka plačiai praverti piniginę dovanoms, šventiniam staliui ir naujametinėms pramogoms. Žinoma, visi iš mūsų nori artimiausius žmones nustebinti maloniomis staigmenomis, tačiau pasidavus kalėdinių dovanų pirkimo vajui gali taip nutikti, kad sausį teks susiveržti diržus ir maitintis kruopomis. Taigi, kaip pamaloninti mylimus žmones, tačiau neįklimpti į finansinių problemų liūną?

Dovanos tik artimiausiems

Ar tikrai visiems būtina dovanoti dovanas? Juk Kalėdos būna tik kartą per metus, todėl galima paišlaidauti? Ne, ne ir dar kartą ne. Tikrai nereikia pirkti dovanos antros kartos pusseserei ar pusbroliui, visiems kolegoms ar giminėms, kuriuos matote tik per šventes. Jei norite juos nustebinti, tiesiog išsiųskite atviruką su mielu palinkėjimu, o jei namuose planuojate suorganizuoti kalėdinius pietus, užsukusiems svečiams įteikite simbolinę dovanelę – dailų maišelį su imbiero sausainiais, kalėdinės eglutės žaisliuką ir pan. Pinigus leiskite tik patiems artimiausiems žmonėms arba iš anksto sutarkite keistis dovanėlėmis.

Dovanų sąrašas

Prieš keliaujant į prekybos centrą ir parduotuves, gerai pagalvokite, ką ketinate dovanoti kiekvienam žmogui, nes eiti be jokio plano yra didžiulė klaida, nes kyla grėsmė pripirkti visai nereikalingų ir nepraktiškų daiktų.  Be to, iš anksto reiktų pasidomėti dovanų kainomis, kad galėtumėte iš anksto susiplanuoti dovanoms skirtą biudžetą.

Jei planas nuėjo šuniui ant uodegos

Ne veltui sakoma, kad žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. Jei pritrūkote pinigų, visada galima pasiskolinti, o greičiausias ir paprasčiausias būdas tai  padaryti – pigiausios paskolos internetu. Paskolos patraukliomis sąlygomis suteikiamos visiems pilnamečiams Lietuvos piliečiams, turintiems pastovias pajamas. Be to, pigiausios paskolos suteikiamos laikantis visiško konfidencialumo principo, todėl tai patrauklus pasirinkimas ir tiems, kurie nenori, kad kas nors žinotų apie iškilusias problemas piniginėje. Tiesa, reiktų atminti, kad pigiausios paskolos yra finansinis įsipareigojimas, kurį teks grąžinti, todėl iš anksto pagalvokite ar jūsų finansinė padėtis nesikeis per visą paskolos grąžinimo terminą ir ši finansinė pagalba neturės įtakos jūsų gyvenimo kokybei.

Pigiausios paskolos internetu, kaip ir paskolos studentams ar paskolos be užstato gali tapti tikru išsigelbėjimu šventiniu periodu arba po jo, kai artimiausia alga nusimato tik po mėnesio.  Žinoma, skolinkitės atsakingai ir viską apgalvoję.