Kaune bus renkamas sportiškiausias darbo kolektyvas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius aktyviai praleisti vasario mėnesio šeštadienius ir dalyvauti jau antrą kartą organizuojamame Kauno miesto darbo kolektyvų paplūdimio tinklinio turnyre. Jame dalyvauti ir laimėti sportiškiausio darbo kolektyvo titulą kviečiamos Kauno miesto įmonių ir įstaigų komandos.

Vasaris – sveikatingumo mėnuo. Visuomenės sveikatos specialistė Giedrė Bernotaitė primena, kad judėjimas svarbus kiekvienu metų laiku ir padeda išvengti lėtinių neužkrečiamųjų ligų, kurios gresia dėl nejudraus gyvenimo būdo. Statistiniai duomenys rodo, jog daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų nesportuoja ir net nesimankština. Dirbdami dažniausiai sėdime, todėl labai svarbu laisvalaikį praleisti aktyviai.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas paskatinti dirbančius žmones daugiau judėti, jau antrus metus iš eilės skelbia iššūkį Kauno mieste veikiančioms įmonėms bei įstaigoms ir kviečia dalyvauti nemokamame paplūdimio tinklinio 3×3 turnyre. Tai unikali galimybė kartu su bendradarbiais prisiminti vasarą, pažaisti tinklinį ant tikro smėlio ir laimėti organizatorių bei rėmėjų įsteigtus prizus. Pernai sportiškiausiu Kauno miesto darbo kolektyvu pripažinta Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

Turnyras susideda iš keturių etapų. Pirmasis etapas vyks vasario 6 dieną 11.00–17.00 val. Kiti etapai vyks vasario 13, 20 ir 27 dienomis. Paskutinio etapo metu paaiškės, kurios įmonės ar įstaigos darbo kolektyvas – sportiškiausias.

Norint dalyvauti turnyre, būtina registruotis el. paštu [email protected] arba telefonu (8-37) 454 717. Registracija vyksta iki vasario 4 dienos. Registruoti galima šešis žmones iš vienos įmonės ar įstaigos. Turnyre gali dalyvauti 24 pirmos užsiregistravusios komandos.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina kauniečius laisvalaikį leisti aktyviai ir pasinaudoti galimybe vasario mėnesio šeštadienius praleisti žaidžiant tinklinį ant smėlio.

Informaciją parengė:
Giedrė Bernotaitė, visuomenės sveikatos specialistė