Nemokamos jogos mankštos nėščiosioms ir mamoms su kūdikiais Kaune

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečių šeimas prisijungti prie projekto „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“. Jo metu vyksta jogos mankštos besilaukiančioms moterims, mamoms su kūdikiais ir vaikams, paskaitos apie mitybos ir judesio derinimą nėščiosioms, taisyklingą kvėpavimą nėštumo ir gimdymo metu, vyro vaidmenį vaikučiui ateinant į pasaulį ir daug kitų šeimai aktualių temų.

nemokamos jogos mankštos
psychcentral.com nuotr.

Jogą praktikuoti gali įvairaus amžiaus žmonės – tiek vaikai, tiek senjorai ar besilaukiančios mamos. Tai – puiki sveikatinimo priemonė, padedanti tausoti ir išlaikyti sveikatą. Jogos nauda žmogui labai didelė: ji veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, yra puikus būdas sumažinti stresą. Praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą. Nuolat praktikuojama joga turi teigiamos įtakos sveikatos būklei, pradedant svorio reguliavimu, baigiant širdies ir kraujagyslių, endokrininės sistemos veiklos gerinimu.

Paskaitų ir praktikų ciklas „Sąmoninga tėvystė – sveikas vaikas“ organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos jogos asociacija. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis paskaitų ir praktikų grafike nurodytais telefono numeriais. Visą grafiką galite rasti čia: http://www.kaunovsb.lt/straipsnis/nemokamu-jogos-mankstu-ir-paskaitu-ciklas-kaunieciu-seimoms.html.