Kaune į kavinę įvažiavusio automobilio vairuotojas ir keleivis – visiškai girti

Liepos 26 dieną, apie 14.30 val. Kaune, Tvirtovės al., pirminiais duomenimis neblaivus (nustatytas 3,59 promilės girtumas) vyriškis (gimęs 1991 metais), vairuodamas transporto priemonę „BMW“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio ir, nuvažiavęs nuo kelio, atsitrenkė į kavinės pastatą.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio vairuotojas ir neblaivus (nustatytas 3,72 promilės girtumas) keleivis (gimęs 1984 metais). Apgadintas automobilis, lauko kavinės inventorius ir kavinės pastatas.

Paimtas abiejų vyriškių kraujas tyrimui. Dėl eismo įvykio pradėta administracinio teisės pažeidimo teisena. Pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 126 str., gresia bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu.

girti vairuotojai kaune
Kauno aps. VPK nuotr.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, kad vairuoti transporto priemonę esant neblaiviam – draudžiama!

Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 16 asmenų, dar 467 buvo sužeisti, todėl Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno aps. VPK informacija