Kaune šeštadienį įžiebiama eglutė!

Ar jau jaučiate artėjančias Kalėdas? Mes taip! O, kad šventinis šurmulys įsisuktų ir į Jūsų širdis, kviečiame ateiti į pagrindinės Kauno Kalėdų eglės įžiebimo šventę.

 

Jau šį šeštadienį, gruodžio 1 dieną, nuo 18 valandos bus galima stebėti eglutės įžiebimą Rotušės aikštėje. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, mums visiems eglutės dizainas bus staigmena. Todėl būtinai atvykite ir patys pirmieji pamatykite, kaip šiais metais pasipuoš Kauno senamiestis ir centras. Jau daug metų iš eilės Kauno eglutės yra išrenkamos pačiomis gražiausiomis ir įdomiausiomis visoje Lietuvoje. Neabejojame, kad ir šiais metais menininkė J. Šmidtienė maloniai mus nustebins.

 

Jeigu neturite galimybės ateiti į eglutės įžiebimo šventę, ne bėda! Visą šventės renginį bus galima matyti internete, tiesioginės transliacijos metu.

 

Šventinę nuotaiką palaikys ir kauniečius džiugins Kalėdinis koncertas. Jo metu bus galima pamatyti tokius žymius atlikėjus, kaip Ieva Zasimauskaitė, Monique ir Justinas Jarutis. Taip pat publikai dainuos ir grupės „Biplan“ ir „Daddy was a Milkman“.

 

Būtinai ateikite ir pamatyti šių metų eglutę gyvai. Tai startas didžiausių metų švenčių laukimui pažymėti!

 

Renginio laikas: gruodžio 1 diena, 18 valanda.

Renginio trukmė: 2 valandos.

Renginio vieta: Rotušės aikštė Kaune.