Parodos „Brazilka“ atidarymas

 bazilika

Kiekvienas kaunietis, ypač gyvenantis ar gyvenęs Žaliakalnio rajone, puikiai žino, kas yra „brazilka“. Tai yra nedidelis plotas Žaliakalnyje, kurį galima rasti tarp Savanorių prospekto, Žemaičių, Varnių ir Jonavos gatvių. Daugelis senųjų Žaliakalnio gyventojų pastebi, kaip čia nuolatos dygsta nauji ir modernūs pastatai ir senosios „brazilkos“ architektūrinis autentiškumas mažėja. Tačiau mes vis dar galime čia pamatyti senosios architektūros nedidelių medinių namų.

Visi kauniečiai yra kviečiami apsilankyti autentiškoje parodoje, pavadinimu „Brazilka“, kurios atidarymas įvyks lapkričio 28 dieną Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padalinyje. Daugelis entuziastų džiaugiasi, kad tokia paroda būtent ir įvyks arčiausiai tikrosios „brazilkos“

Parodą rengia rezidentė ir italų fotomenininkė Emanuela Colombo. Ji neapsiriboja vien tik Italijos gyvenimo vaizdais, bet ir daug keliauja, taip kurdama skirtingų tautų gyventojų ir miestų foto istorijas. Šios menininkės darbai yra publikuojami įvairiuose nacionaliniuose žurnaluose.

Colombo atliko išties svarbų fotomeninį darbą ir įamžino Žaliakalnio rajono vaizdus. Taip pat buvo fotografuojami ir tenykščiai žmonės. Taip buvo sukurtas autentiškas ir kiekvienam kauniečiui labai prasmingas meno kūrinys, kurį jau netrukus galėsime pamatyti gyvai.

Parodos atidarymo laikas: lapkričio 28 diena, 18 valandą.

Paroda eksponuojama iki: 2019 metų sausio 31 dienos.

Parodos vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinys, Raseinių gatvė 26, Kaunas.