Trečiadienis , lapkričio 20 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Kauniečių šeimos kviečiamos į Sveikos šeimos klubą

Kauniečių šeimos kviečiamos į Sveikos šeimos klubą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, į Sveikos šeimos klubą! Vasaros sezono metu Sveikos šeimos klubo užsiėmimams ieškoma naujo ir įdomaus formato. Liepos 1 dienos Sveikos šeimos klubo užsiėmimai vyks Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, o liepos 8 dieną – Kauno Šilainių poliklinikoje.

Šeimos sveikata
dermatologapediatratijuana.com nuotr.

Sveikos šeimos klube išskirtinis dėmesys skiriamas šioms sveikatos temoms:

  • pirmosios pagalbos teikimas šeimoje;
  • traumų ir nelaimingų atsitikimų namuose prevencija;
  • saugios aplinkos namuose kūrimas;
  • išmaniųjų technologijų įtaka psichikos sveikatai, prevencijos galimybės.

Jaunoms šeimoms nuolat kyla daugybė klausimų – nuo skiepų iki ekologijos namuose. Sveikos šeimos klube Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai stengiasi į juos atsakyti. Temos aktualios tiek vaikus planuojančioms ar besilaukiančioms šeimoms, tiek jau auginantiems mažuosius.

Užsiėmimai vyks liepos 1 dieną 11.00 valandą Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų prospektas 81, „IKI“ prekybos centro II aukštas) ir liepos 8 dieną 11.00 valandą Kauno Šilainių poliklinikoje (B korpuse, 137 salėje). Tėveliai ir mamytės į užsiėmimus kviečiami atvykti su vaikučiais, kadangi ir vaikams veiklos netruks – jie galės spalvinti, piešti, žaisti įvairius žaidimus.

Taip pat skaitykite

Originalūs patarimai būsto interjero kūrimo procesui

Kai kurie žmonės „turi akį“ interjero dizainui, tačiau kai kuriems interjero kūrimas be papildomos pagalbos ...