Kauniečių šeimos kviečiamos į Sveikos šeimos klubą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos sveikata, į Sveikos šeimos klubą! Vasaros sezono metu Sveikos šeimos klubo užsiėmimams ieškoma naujo ir įdomaus formato. Liepos 1 dienos Sveikos šeimos klubo užsiėmimai vyks Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje, o liepos 8 dieną – Kauno Šilainių poliklinikoje.

Šeimos sveikata
dermatologapediatratijuana.com nuotr.

Sveikos šeimos klube išskirtinis dėmesys skiriamas šioms sveikatos temoms:

  • pirmosios pagalbos teikimas šeimoje;
  • traumų ir nelaimingų atsitikimų namuose prevencija;
  • saugios aplinkos namuose kūrimas;
  • išmaniųjų technologijų įtaka psichikos sveikatai, prevencijos galimybės.

Jaunoms šeimoms nuolat kyla daugybė klausimų – nuo skiepų iki ekologijos namuose. Sveikos šeimos klube Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai stengiasi į juos atsakyti. Temos aktualios tiek vaikus planuojančioms ar besilaukiančioms šeimoms, tiek jau auginantiems mažuosius.

Užsiėmimai vyks liepos 1 dieną 11.00 valandą Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų prospektas 81, „IKI“ prekybos centro II aukštas) ir liepos 8 dieną 11.00 valandą Kauno Šilainių poliklinikoje (B korpuse, 137 salėje). Tėveliai ir mamytės į užsiėmimus kviečiami atvykti su vaikučiais, kadangi ir vaikams veiklos netruks – jie galės spalvinti, piešti, žaisti įvairius žaidimus.