Kauno miesto istorijos prie puodelio kavos

Jeigu šį mėnesį vis dar nesuspėjote išgirsti įdomių Kauno miesto istorijų, kurias organizavo Tarpukario galerija, tai paskutinį šio mėnesio savaitgalį vis dar galite suskubti tai padaryti. Šeštadienį įvyks susitikimas su profesionalia gide, kuri pačioje miesto širdyje – senamiestyje, „Senųjų amatų ir menų“ galerijoje, surengs renginį, kurio metu bus galima pasimėgauti gardžia kava ir pasiklausyti dar negirdėtų faktų apie Lietuvos istoriją.

Visą mėnesį, kiekvieną šeštadienį buvo galima išgirsti vis kitų istorijos temų, todėl visi susitikimai buvo išties unikalūs. Šį šeštadienį bus proga išgirsti istorijų šiomis temomis:

  1. Kauno respublika – pirmasis miesto aukso amžius;
  2. 15 – 18 amžiaus kauniečių gyvenimas, jų turimos privilegijos ir kiti įdomūs tuometiniai faktai;
  3. Jei bus susidomėjusių, sekmadienį vyks papildomas susitikimas, kurio metu bus gvildenama tema „Nuodėmingos ir didingos Kauno miesto meilės istorijos“.

Tokius pasakojimus galima išgirsti tikrai ne kasdien, todėl, tie, kas vertina ir stipriai domisi Lietuvos, o ypač Kauno istorija – būtinai turi atvykti ir viską išgirsti iš pirmų lūpų. Į renginį reikia registruotis iš anksto.

Renginio laikas: kovo 30 diena, 14 valanda.

Renginio trukmė: 1 valanda.

Renginio vieta: Tarpukario galerija „Senieji amatai ir menai“, M. Valančiaus g. 27, Kaunas.