Keramikos dirbtuvės vaikams ir tėvams

Laikas, praleistas su vaikas – neįkainojamas. O, kai atsiranda galimybė jį leisti dar ir turiningai – šiukštu negalima praleisti tokios progos. Keramikos Dienos Centras AK kviečia tėvelius ir jų vaikus į individualius užsiėmimus, kur galėsite pasigaminti įvairių meno dirbinių, maloniai praleisti laiką su šeima bei pasisemti daug teigiamų įspūdžių.

Bendra veikla su savo vaikas – stiprina šeimos ryšius, o keramikos užsiėmimai lavina vaizduotę. Niekam ne paslaptis, kad menas apskritai žmogui neša daug naudos, todėl labai puiku, jeigu tokios vertybės bus diegiamos vaikams nuo pat mažumės. Keramikos Dienos Centras AK organizuoja šeštadieninius užsiėmus tėvams ir vaikams dviem skirtingais laikais, todėl kiekviena šeima gali patogiai prisitaikyti metą, pagal savo šeimos įpročius.

Studijoje užsiėmimus veda profesionali keramikė, kuri visada Jums padės. Lipdymas vyksta iš balto molio, o visi darbeliai vėliau glazūruojami. Į užsiėmimus būtina registruotis telefonu iš anksto, kadangi vietos gana sparčiai tirpsta. Grupelės yra planuojamos nedidelės, o žmonių amžius nėra labai ribojamas – gali atvykti tiek keturmetis vaikas, tiek šimtametis senolis. Svarbiausia – gera nuotaika!

 

Užsiėmimų laikas: kovo 23 dieną, 09.30 val. Arba 12 val.

Užsiėmimų trukmė: 4 valandos.

Užsiėmimų vieta: Keramikos Dienos Centras AK, V. Putvinskio g. 42, Kaunas.