Kauno miesto muziejaus renginiai kovo 8-10 dienomis

Tikroms damoms ir ne tik: netradicinė kovo 8-oji muziejuje

Tikroms damoms ir ne tik

Kovo 8 dieną, antradienį, 17.00 valandą merginos nuo 18 metų ir vyresnės kviečiamos šmaikščiai, išradingai ir linksmai atšvęsti Tarptautinę moters dieną. Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje (adresas Rotušės a. 15) vyks edukacinė programa „SMETONIŠKI KURSAI PANELĖMS IR PONIOMS“.

Edukacinės programos dalyvės sužinos, kaip turi elgtis, tvarkytis, atrodyti ideali žmona, galės pasipuošti tarpukario laikų aksesuarais, gaus kursų baigimo pažymėjimą ir „Idealios žmonos atmintinę“!

Būtina išankstinė registracija tel. 8-37 208220, el. paštu [email protected]

Edukacinė programa NEMOKAMA (kainuos tik muziejaus lankymo bilietas).

Daugiau informacijos tinklapyje www.kaunomuziejus.lt

Diskusija “Kelias į Kovo 11-ąją: neginkluotas pasipriešinimas (1972 – 1988)”

Kovo 10 dieną, ketvirtadienį, 16.00 valandą Kauno miesto muziejus kviečia dalyvauti diskusijoje “Kelias į Kovo 11-ąją: neginkluotas pasipriešinimas (1972 – 1988)”,  skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuri vyks Kauno miesto muziejaus rotušės skyriuje (adresas Rotušės a. 15).

Diskusijos metu bus aptariamas laikotarpis tarp Romo Kalantos susideginimo ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio veiklos Kaune pradžios.

Istorikų diskusijoje ,,Kiek svarbus yra neginkluotas pasipriešinimas kovojant už savo vertybes“ dalyvaus Kauno istorijos draugijos nariai Vytauto Didžiojo universiteto doc. dr. Kastytis Antanaitis, IX forto muziejaus muziejininkas Vytautas Jurkus, Istorinės Lietuvos respublikos prezidentūros Kaune edukatorius Gediminas Kasparavičius. Į renginį atvyks ir minėtų įvykių liudininkai  Vytautas Andziulis su Birute Andziuliene. Vytautas Andziulis papasakos apie savo įrengtą pogrindinę spaustuvę ir jos veiklą.

Klausytojai galės pareikšti savo nuomonę, dalyvauti diskusijoje, užduoti klausimus dalyviams.

Diskusijos moderatorius Simonas Jazavita.

Renginys NEMOKAMAS.