Indvidualūs vestuviniai žiedai

 

Ruošiantis vienai gražiausių švenčių – vestuvėms, dažnai dideliu galvos skausmu tampa vestuviniai žiedai. Kai pasirinkimas toks didelis, išsirinkti ne visuomet lengva. Klasikinis ar išskirtinis, geltono ar balto aukso, su deimantais ar be jų? Tokie ir panašūs klausimai dažnai kamuoja jaunuosius. Norintiems išskirtinio dizaino žiedų, juvelyrai rekomenduoja rinktis individualius vestuvinius žiedus, kurie yra gaminami pagal individualius poreikius ir dizainą. Pakalbėkime apie tai plačiau.

  • Individualių vestuvinių žiedų privalumai

Tai vienetinis darbas, todėl būsite tikri, kad niekas kitas tokio žiedo neturės ir nenusipirks. Tai suteikia savotiško žavesio ir išskirtinumo jausmą.

  • Išskirtinis dizainas

Gaminant individualius žiedus galite pasirinkti kokio dizaino norite. Tai gali būti išskirtinis, vienetinis ir pagal Jūsų norus sukurtas juvelyrinis dirbinys, su tam tikrais papuošimais ir inicialais.

  • Žiedo dydis

Dažna problema yra sunkiai pasirenkamas žiedo dydis, kai pirštai yra nestandartinės formos, pavyzdžiui, storas piršto sąnarys. Tokiems žmonėms rasti tinkamą žiedą sudėtinga, o dažnu atveju  vėliau jį tenka  nešti pas juvelyrą korekcijai. Gaminant individualius žiedus būsite tikri dėl tinkamo žiedo dydžio, kuris nekels diskomforto.

Gaminant individualius vestuvinius žiedus atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas. Ne visuomet tai kas yra gražu, išskirtinio dizaino, yra patogu. Neretai tam tikrais pasirinkimais (papuošimai dideliais akmenimis ir pan.) tenka nusivilti. Jie kelia diskomfortą, žiedą nepatogu nešioti. Tad visuomet atkreipkite dėmesį į tai, ką pataria patyrę juvelyrai. Nusprendus gamintis individualius žiedus apgalvokite savo poreikius:   kokio lydinio norite – aukso ar kito metalo, taip pat pravartu nuspręsti žiedo stilių, kokių papuošimų norėsite (akučių, o galbūt graviruotų inicialų). Jeigu ne esate tvirti dėl žiedo pasirinkimo visuomet pasitarkite su juvelyru, kuris atsižvelgęs į jūsų lūkesčius rekomenduos ir pagamins jums tinkamiausią papuošalą.