Kokie lauko baldai naudingi?

lauko baldai

Lauko šiukšliadėžės

Lauko šiukšliadėžės statomos tam, kad į jas būtų metamos šiukšlės, taip apsaugoma aplinka, sukuriamas estetiškas vaizdas, kurioje jos yra: miestui, gatvei, parkui, sodui. Lauko šiukšliadėžės gaminamos iš: ketaus, plieno, nerūdijančio plieno, betono, medienos plastiko, kompozitinių medžiagų ir kt. Pasižymi puikiomis savybėmis- atsparumu drėgmei, saulės spinduliams, temperatūrų pokyčiams. Šiukšliadėžės skirtingų talpų- mažos, vidutinės ir didelės nuo 50l- 120l. Parkams ir kitoms didelėms erdvėms įmontuojamos ketaus, betoninės šiukšliadėžės. Plieninės šiukšliadėžės pasižymi plačiausia dizaino, matmenų bei formų įvairove, jas statant būtina įvertinti savo poreikius ir išsirinkti pagal paskirtį: laukui, vidaus patalpoms, su pelenine nuorūkoms, rūšiavimui, požemines ir kt. Metalinės, nerūdijančio plieno, plastikinės šiukšliadėžės dažniausiai statomos prie prekybos centrų.

Plastikiniai lauko  baldai

Rankantis lauko baldus, svarbu tinkamai pasirinkti apdailą- medinius ar plastikinius lauko baldus rinktis ir pritaikyti prie namų interjero, atsižvelgti į aplinkos veiksnius- ar baldai stovės po atviru dangumi, ar po stogu. Dažnai pasirenkami plastikiniai lauko baldai, jie yra kokybiški, įvairių spalvų, jų priežiūrai neteks skirti daug dėmesio, tokius gaminius drąsiai  visus metus galima palikti lauke. Jie yra taip pat lengvi, todėl nekils keblumų norint perkelti juos į kitą vietą. Pasirinkimas priklausys ir nuo to, kokio dydžio yra jūsų kiemas, prie lauko baldų puikiai derės ir plastikinės šiukšliadėžės.

Lauko suoliukai

Lauko suoliukai įkurdinami soduose, miestų parkuose, tinkantys vaikų žaidimų aikštelėms, gatvėms, sodams ir kitoms erdvėms. Visi lauko suolai pagaminti iš tvirtų ir lauko sąlygomis eksplotuoti tinkančių medžiagų: ketaus, betono, nerūdijančio plieno, plastiko ir kitokių medžiagų. Dažnai prie tokių suoliukų yra derinamos ir šiukšliadėžės.