Įspūdinga Naujųjų metų naktis Pažaislyje

Naujųjų metų naktis – ypatinga kiekvienam iš mūsų. Vieni ją leidžia su draugais, kiti – su šeima. Vieni kuria naujus planus ateinantiems metams, kiti – tiesiog mėgaujasi švente ir apie nieką negalvoja. Kaip ten bebūtų, ši naktis yra stebuklinga, todėl, gal norite jos metu ne tik leisti laiką mėgaujantis skaniu maistu, prabangia aplinka, bet ir pajusti tikrą dvasingumą?

 

Jei atsakėte – taip, Jums tikrai patiks Naujųjų metų naktis Pažaislyje. Čia Jūs galėsite pabūti su savo artimaisiais, pasiklausyti gyvos muzikos ir sudalyvauti Šv. Mišiose. Skanus maistas, rinktiniai gėrimai ir artimų bičiulių draugija – viskas, kas Jums bus suteikta šios gražios šventės metu Pažaislyje. Vidurnaktį bus kuriamas šventinis laužas, girdėsis miesto fejerverkai bei bažnyčios varpų gausmas.

 

Tokiomis akimirkomis visi prisimename savo norus, susikuriame sau naujus tikslus ateinantiems metams. Žvelgiant į šventinį laužą, galėsite nurimti ir paleisti mintimis savo svajones. Naujų metų naktis stebuklinga, todėl Jūsų norai garantuotai išsipildys!

 

Renginio laikas: gruodžio 31 diena, 19 valanda.

Renginio trukmė: 7 valandos.

Renginio vieta: Sveikatingumo kompleksas Monte Pacis, T. Masiulio g. 31, Kaunas.