Kuo tentiniai angarai pranašesni prieš metalinius?

angaras

Tentiniai angarai – tai metalinės konstrukcijos ir tentinės dangos derinys. Priklausomai nuo jų dydžio, angarai gali būti montuojami ant pamato arba be jo. Tai yra labai patogu, jeigu angaras reikalingas laikinai arba yra periodiškai kilnojamas iš vienos vietos į kitą. Tentiniams angarams, kurie yra statomi be pamato, reikalingas lygus ir pakankamai tvirtas pagrindas. Jis gali būti statomas beveik visur, išskyrus ant smėlio ar minkštos žemės. Tai yra vienas iš pranašumų prieš metalinius angarus.

Tentiniai angarai gali būti naudojami sandėliavimui, ūkininkavimo srityje: produkcijai, ūkio ir kitai technikai laikyti, gyvulininkystei, augalininkystei. Taip pat gali būti naudojami įvairioms parodoms ar prekybai, stovyklų, sporto renginiams kaip laikina pastogė. Tentiniai angarai kartais naudojami šalia automobilių serviso, kuriame gali būti remontuojami ir laikomi automobiliai.

Būtent dėl savo mobilumo ir gana greito montavimo, tentiniai angarai daugeliu atveju yra pranašesni už metalinius. Juos galima sumontuoti ten, kur reikia ir kada reikia, o vėliau nesunkiai išmontuoti. Tentiniai angarai praleidžia šviesą, yra ventiliacijos angos, neleidžiančios kauptis drėgmei.

Tentiniai angarai kaina žymiai skiriasi nuo siūlomų metalinių angarų. Jie yra pigesni, tačiau paskirtį atlieka lygiai taip pat puikiai, kaip ir metaliniai. Pardavėjai gali sakyti, kad tentiniai angarai nėra tokie ilgaamžiški, kaip metaliniai, tačiau tai ne visai tiesa. Šiuo atveju, norint ilgaamžiško daikto, būtina atkreipti dėmesį į metalo konstrukcijos ir tentinės dangos charakteristikas – jos yra kelių tipų. Metalo konstrukcija turi būti tvirta, iš cinkuoto metalo, parenkama atitinkamai pagal angaro dydį. Danga rekomenduojama ne mažiau 750 g iš polivinchlorido (PVC). Tokia danga nebijo temperatūrų skirtumo, šalčio ir drėgmės. Ji puikiai įsitempia, o tento tarnavimo laikas gali siekti iki 25 metų.