Kuris Lietuvos kurortas yra tinkamiausias Jūsų išsvajotam poilsiui?

poilsis

Tikriaiusiai daugelis pagalvojate, kad puiku būtų nors trumpam atsipūsti ir pailsėti nuo kasdieninės rutinos ir streso, tačiau nenusprendžiate kur išvykti, nes pasirinkimas tikrai platus. Ir tai yra tiesa, šiandien kurortinį turizmą sparčiai vysto dauguma Lietuvos miestų – daugėja ne tik poilsį siūlančių viešbučių, SPA centrų, bet ir visiems prieinamų, nemokamų pramogų. Tad šiame straipsnyje mes papasakosime apie populiariausius Lietuvos kurortus, kurie siūlo puikias poilsio paslaugas ir kurortų teikiamas pramogas.

Birštonas – ramiam poilsiui gamtoje

Birštono kurortas yra bene daugiausiai žalumos turintis Lietuvos kurortas. Šis miestas garsėja taikoma unikalia Kneipo sveikatos filosofijos metodika, kuri remiasi 5 elementų sistema:
● Vandens terapija
● Judėjimo terapija
● Vaistažolių terapija
● Harmonijos terapija
● Sveika mityba

Šis kurortas puikiai tinka norintiems užgrūdinti organizmą ir bendrai pastiprinti sveikatą. Birštone taikomų procedūrų metu organizmas yra grūdinamas vandens procedūromis, mankštomis, vaistažolių arbatomis, muzika, mineraliniu vandeniu bei aromaterapija. Norintiems pajusti kas yra Kneipo terapija nebūtinai reikia naudotis viešbučių SPA paslaugomis. Centriniame miesto parke yra įrengti Kneipo takeliai, kurių lankymas visiems yra nemokamas. Tiesa, šią pramogą verčiau rinktis ne šaltu oru: turėsite basomis kojomis pereiti akmenimis grįstu taku, vandenyje mirkyti rankas ir kojas.

Pajūrio kurortai – romantikos mėgėjams

Jei iki šiol prie jūros važiuojate tik vasarą, tai atėjo metas keisti šį įprotį. Ne šiltojo sezono metu pajūris tampa tikra ramybės oaze. Pasivaikščiojimas jūros krantu, jos ošimas, gintarų rinkimas… Skamba tikrai romantiškai, taip pat tai naudinga sveikatai dėl pajūrio oro.

Jei galvojate, kad pajūryje ne sezono metu nebūna ką veikti – klystate. Mes siūlome pasivaikščioti Birutės parke, aplankyti gintaro muziejų bei dirbtuves. Pasirinkote Nidą? Tuomet Jūs turite aplankyti Parnidžio kopa, jos apžvalgos aikštelėje galite stebėti saulėlydį, tiesiog pasimėgauti puikia panorama.

 

Druskininkai – norintiems suderinti poilsį gamtoje su miesto pramogomis

Tai yra miestas kuris patenkins tiek miesto ištroškusius, tiek gamtos išssilgusius žmones.

Čia gausu sanatorijų ir SPA centrų, aplink vyrauja nuostabi gamta. Išskirtinis miesto akcentas yra lynų kelias, iš kurio atsiveria nepaprastai graži panorama. Mėgstantiems aktyvų žiemos poilsį tikrai patiks slidinėjimo trasa „Snow Arena“. Druskininkuose yra tikra daug veiklos ir pramogų, tad čia nuobodžiauti tikrai neteks.

Prieš pasirinkdami poilsio vietą, apsvarstykite ko iš tiesų norite. Ar tai būtų masažai ir purvo vonios ar aktyvūs pasivaikščiojimai ir pramogos. Jei teisingai nuspręsite kas jus domina, Druskininkų miestas tikrai pasirūpins, kad jūsų poilsis būtų puikus ir nepamirštamas.

Taigi jei norite pailsėti ir Jus domina trumpas poilsis dviem (https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/savaitgalis-dviems), verta pagalvoti apie Lietuvos kurortus ir savaitgalio „atostogas“. Jos tikrai padės išvalyti protą ir pailsinti kūną.