Kemperių nuoma – efektyvus pasirinkimas kelionei ant ratų

Daugybė žmonių šiandien stengiasi paįvairinti savo atostogas į keliones leisdamiesi kemperiais. Žinoma, tai yra visiškai kitoks keliavimo būdas nei daugeliui mūsų įprastas, kuomet sėdę į lėktuvą nuskrendame į pasirinktą užsienio šalį ir jaukiai įsikuriame keturių ar penkių žvaigždučių viešbutyje, siūlančiame absoliučiai visus patogumus ir visas pramogas. Tačiau kelionė kemperiu visuomet turėjo savito ir tik jai būdingo žavesio. Todėl jei jūs puoselėjate viltis į kelionę leistis kemperiu, pirmiausia jums praverstų kemperių nuoma Kaune ar kitame Lietuvos mieste, iš kurio planuojate vykti atostogauti.

Kodėl naudinga nuomotis kemperį?

  • Išvengiama didelių investicijų būtinybės. Kemperio įsigijimas (ypač, jei yra kalbama apie naujų gamybos metų kemperio modelį) reikalauja nemenkų papildomų investicijų, kurias sau gali leisti anaiptol ne kiekvienas. Be to, jei kemperiu keliaujama nedažnai, jo įsigijimas gali tapti nepraktišku sprendimu. Todėl jei yra pasinaudojama kemperių nuoma, galima efektyviai eliminuoti didžiulių investicijų būtinybę, pasirinktą kemperio modelį išsinuomojant norimam dienų skaičiui.
  • Siūlomas pilnas draudimas. Kemperių nuomos paslaugų teikėjai savo klientams siūlo kemperius, kurie yra apdrausti tiek privalomuoju civiliniu, tiek ir KASKO draudimu. Todėl patiems klientams netenka rūpintis pasirinkto kemperio draudiminiais klausimais.
  • Patogi kemperio atsiėmimo vieta. Kemperių nuomos bendrovės gali pasiūlyti labai patogias kemperio atsiėmimo vietas – ypač, jei klientams yra aktuali kemperių nuoma Kaune arba Vilniuje.
  • Labai lengvas kemperio rezervavimo procesas. Šių paslaugų teikėjai turi savo paslaugas reprezentuojančius internetinius tinklalapius, kurių pagalba potencialūs klientai gali sužinoti daugiau informacijos apie jiems prieinamus kemperių modelius ir kartu atlikti savo pasirinkto kemperio rezervaciją. Taip pat kemperį galima rezervuoti telefonu, el. paštu arba atvykus į kemperių nuomos bendrovės filialą.

Į ką svarbu atsižvelgti naudojantis kemperių nuoma?

  • Kemperių modeliai. Pirmiausia turėtumėte įvertinti kemperių nuomos paslaugų teikėjų siūlomus kemperių modelius. Žvelgdami į skirtingus kemperių modelius, atsižvelkite į jų gamybos metus, vietų skaičių, kuro tipą, pavarų dėžės tipą, vidutines kuro sąnaudas, variklio galingumą ir papildomą funkcionalumą, kurį gali pasiūlyti konkretaus modelio kemperis.
  • Kas gali vairuoti kemperį. Įprastai kemperių nuoma gali pasinaudoti vartotojai, kurie turi bent 2 metų vairavimo stažą (B kategorijos) ir yra bent 21 metų amžiaus. Todėl jei jūs turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, kreipdamiesi į transporto priemonių nuomos bendrovę, galėsite išsinuomoti kemperį, kurio vairavimui pakaks jūsų turimo vairuotojo pažymėjimo.
  • Žmonių skaičius. Rinkdamiesi kemperį, pastebėsite, kad skirtingi kemperių modeliai gali pasiūlyti skirtingą vietų skaičių, pvz., 5, 6, 7 vietas ar kt. Tačiau jei jūs į kelionę leisitės penkiese, tai tikrai nereiškia, kad jums reikėtų pasirinkti 5 vietų kemperį. Jei norite didesnio patogumo ir erdvumo, visuomet orientuokitės į bent viena ar dviem vietomis didesnį kemperį.