Kviečiame į interaktyvų spektaklį „Tigro pusryčiai”

tigro pusryčiai

„Tigro pusryčiai” – tai žaismingas ir interaktyvus dviejų dalių spektaklis vaikams (3 – 8 metų) su edukacija apie sveiką mitybą.

Pirmoji spektaklio dalis – lėlių vaidinimas pagal A. A. Milne kūrinio „Pūkuotynėje“ II skyrių, kuriame Tigras ateina į girią ir pusryčiauja. Tigras teigia, kad mėgsta viską, bet ką tik siūlo – jam netinka, girios valgiai nepatinka… Negi Tigras liks be pusryčių? O gal vaikai padės aktoriams ir lėlėms išsiaiškinti, ką Tigrai valgo?

Antroji spektaklio dalis – diskusija apie tinkamus pačių vaikų mitybos įpročius: pusryčius, pietus, vakarienę, užkandžius ir gėrimus. Ką jie mėgsta, ko nemėgsta, ar skiriasi arbata darželyje ir namuose, kuo užkandžiauja žiūrėdami filmukus, ką mamos skubėdamos gamina vakarienei, nuo ko skauda pilvukus. Kalbama ir apie tai, kaip svarbu išsiaiškinti produktų sudėtį. Diskusijai pasiruošta konsultuojantis su vaikų mitybos specialistais.

Spektaklį kūrė Kauno Valstybinio lėlių teatro aktoriai ir VšĮ „Ridikėlių mokyklėlės“ įkūrėjai Indrė Endriukaitė ir Remigijus Endriukaitis. Lėles ir dekoracijas gamino tapytoja Dainora Ramanauskienė, muziką kūrė muzikantas ir pedagogas Artūras Sinkevičius.

Po spektaklio vyks margučių ridenimo varžybos, o nugalėtojų laukia dovanos! Programos trukmė 60 min, kaina 5 eur (bilietus galima įsigyti internetu arba prieš pat renginį vietoje).

Daugiau info – „Ridikėlių mokyklėlės” Facebook paskyroje https://www.facebook.com/ridikeliu/