Gerai savijautai puoselėti – geriausi SPA ir masažų salonų pasiūlymai Kaune

spa

Šiuolaikinis pasaulis yra kupinas streso, kuris mums labai apsunkina gyvenimą. Kiekvienas mūsų trokšta, kad viskas klostytųsi lengvai tarsi sviestu patepta, deja, darbas, namai, ūkis – galiausiai priveda organizmą prie blogos būklės ir mums tenka ieškoti alternatyvų, kurios gali padėti susigrąžinti sveikatą. Geriausias ir maloniausias būdas – masažai ir SPA procedūros! Taigi, kviečiame susipažinti su populiariausių Kauno ir jo apylinkių salonų pasiūlymais, kurie atpalaiduos Jus nuo galvos iki pirštų galiukų…

Salonas „Tobula savijauta“

Pasak „Tobula savijauta“ darbuotojų „masažo studijoje Jūs pasijusite lyg namuose. Jauki, neįpareigojanti aplinka leis atsipalaiduoti, pasisemti geros nuotaikos bei pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. Masažus atlieka kvalifikuoti, išsilavinę specialistai, kurie nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetetingai atliekamos visos masažų procedūras. Teikiamos rekomendacijos, sveikesnės gyvensenos link! Čia ypatingas dėmesys skiriamas kiekvienam klientui.“

Šiame salone rasite įvairių masažų: klasikinių, viso kūno, atpalaiduojančių, giluminių, vakuuminių-limfodrenažinių ir t. t. Taip pat ir kitokių procedūrų, kaip pavyzdžiui, veido valymai, liekninančios procedūros… Taigi, savo vietą čia atras visi norintys pasilepinti švelniais rankų prisilietimais ar puoselėti sveikatą, grožį.

Sodyba „Atokampis“

Skirkite laiko visaverčiam ir turiningam poilsiui, sugrąžinančiam jėgas ir gyvenimo džiaugsmą. Keliaukit į „Atokampis Boutique SPA & Resort“, kuris yra vienkiemyje ir, kaip reta, skirtas tik dviem poilsiautojams. Taigi, čia Jūsų laukia ne tik tobula ramybė, bet ir SPA procedūros: dienos SPA, įvairūs ritualai ir kompleksai, masažai, sukūrinės vonios malonumai, haloterapinė Himalajų druskos sauna, atsipalaidavimo terapija ir t. t.

„Atokampyje“ Jūsų laukia keturi ritualai: Etno dvelksmas, skirtas tiems, kurie nori išbandyti visiškai natūralią kosmetiką, pagamintą Lietuvoje; Atsipalaidavimo akimirka, skirta tiems, kurie nori pamiršti visas problemas bei išgyvenimus, įveikti nerimą, depresiją; Ramybės oazė – norintiems atsipalaiduoti haloterapinėje saunoje, pasimėgauti sukūrinės vonios gydomuoju poveikiu, išmėginti viso kūno šveitimą; Romantiška akimirka, skirta tiems, kurie nori pasilepinti haloterapinėje saunoje, įveikti stresą, nerimą bei pasimėgauti atpalaiduojančiu masažu.

sodyba

Šaltinis: https://www.atokampis.lt

Salonas „SPA SHANTI“

Ajurvedos centre „SPA SHANTI“ kiekvienas randa vietą poilsiui, turi galimybę sustiprinti sveikatą, atjauninti kūną, nuraminti protą bei atrasti vidinę ramybę. Čia dirba profesionalūs, patyrę savo srities žinovai, kurie siekia būti jūsų vedliais sveiko gyvenimo link. Centro darbuotojus ajurvedos tradicijos lydi ne tik darbe, tačiau ir kasdieniame gyvenime, todėl profesionaliomis ir asmeninėmis patirtimis komanda pasiruošusi pasidalinti ir su savo klientais.

Tai unikalus masažų salonas, kuris dirba naudodamasis visai kitokiais principais nei kiti Kauno salonai. Šis ajurvedos centras kviečia išbandyti segmentinius masažus: veido, sausą galvos-kaklo-pečių, pėdų… Taip pat refleksologinį pėdų ir kojų masažą, korekcinę terapiją, nugaros masažą su karštais akmenimis, Širodarą ir t. t. „SPA SHANTI“ siūlo ir viso kūno SPA ritualus: masažai pagal prigimtį (VATA, PITTA, KAPHA), vaikiški masažai, Chakros masažai, Ajerų masažai, įvairūs kūno šveitimai, modeliavimai, masažai nėščiosioms ir dar begalė kitų. Tai dar ne viskas! Salonas turi ir ritualų įsimylėjeliams, kad šie dar labiau sustiprintų savo jausmus, pamiršdami apie supančią kasdienybę ir rutiną.

Tai salonas, kuris dar siūlo ajurvedines konsultacijas apie sveikatą, mitybą ir net psichologiją. Tai išties išskirtinė vieta, kurią būtina aplankyti kiekvienam kauniečiui!

Šaltinis: https://vilnius.ajurveda.lt/galerija/interjeras/