Laisvalaikis su vaikais parke

vaikai

Kokį paspirtuką rinktis vaikams – elektrinį ar paprastą? Tokį klausimą prekybos atstovai girdi labai dažnai.

Paspirtuką reikėtų rinktis atsakingai, priklausomai nuo vaiko amžiaus ir jo galimybių. Nereikėtų pirkti paspirtuko tik todėl, kad tokį turi kaimynas. Pasirinkimas nuo triračių paspirtukų – patiems mažiausiems iki didesnių paspiriamų ar elektrinių – vyresniems ir paaugliams.

Aktyviam laisvalaikiui mieste ar parke, vis daugiau šeimų renkasi paspirtukus. Tai iš tiesų labai smagus ir vis labiau populiarėjantis laisvalaikio leidimo būdas. Tiek suaugusiems, tiek ir vaikams skirti paspirtukai gali būti patys įvairiausi https://www.bikko.lt/paspirtukai/. Juo labiau, kad visai šeimai įsigyti paspirtukus kartais gali kainuoti mažiau, nei įsigyti dviračius. O paspirtuku gali naudotis net ir patys mažiausieji, maždaug nuo trijų metų.

Žinoma, norint saugiai leisti laisvalaikį, būtina atsižvelgti į amžiaus rekomendacijas, paspirtuką pirkti atitinkantį vaiko amžių. Kitaip per didelis paspirtukas gali būti nesaugus naudoti. Geriausia rinktis su reguliuojama rankena, kad augant vaikui būtų galima jį vėl pritaikyti.

Patiems mažiausiems paspirtukai būna su trimis ratukais, geriausia, kai du ratukai priekyje, o gale vienas. Toks paspirtukas yra žymiai stabilesnis, negu su vienu ratuku priekyje, o dviem gale. Staiga pasukus vairą, mažesnė tikimybė, kad toks paspirtukas nuvirs.

Jeigu nusprendėte vaikui nupirkti elektrinį paspirtuką, būtinai atsižvelkite į vaiko galimybes, jo amžių, nepirkite pernelyg galingo paspirtuko.

Atkreipkite dėmesį į paspirtuko svorį ir ratukus. Kuo lengvesnė konstrukcija, tuo vaikui lengviau jį valdyti. Didesni guminiai ratukai puikiai sugeria nelygumus, ne taip krato važiuojant nelygia danga.

Jeigu parką, kuriame leidžiate laiką, reikia pasiekti automobiliu, bus patogu, jeigu paspirtukai bus sulankstomi. Tokiu atveju galėsite nesudėtingai visų šeimos narių paspirtukus sutalpinti į automobilio bagažinę ar saloną.