Kaip išsirinkti sodybą gimtadienio šventei?

šventėOrganizuodami gimtadienio šventę pirmiausiai turite nuspręsti, kokia bus bent jau preliminari šventės programa. Galima tai patikėti profesionalams, tačiau taip pat smagu viską suorganizuoti patiems. Jei planuojate švęsti užmiestyje, sodybos ar kitos vietos nuoma patartina pasirūpinti iš anksto.

 

Preliminarus šventės planas

Kaimo turizmo sodybos yra viena populiariausių vietų minėti svarbias asmenines šventes. Gimtadienis – džiugi diena, o šią datą norisi paminėti šventiškai, turiningai, geriausių draugų ar kolegų rate. Planuodami gimtadienį turite sau atsakyti į klausimą, ką norite veikti šią dieną – t.y., koks bus bent jau preliminarus šventės planas. Nuo to priklauso ir tai, kokios erdvės Jums prireiks šventei. Ar reikės patalpų, skirtų nakvynei, ar norėsite mėgautis maudynėmis tvenkinyje, SPA malonumais, kitomis pramogomis kaime.

Sodyba prie Vilniaus ar kito didmiesčio yra patogus sprendimas, jei gyvenate mieste ir didžioji dalis Jūsų šventės svečių taip pat galės patogiai atvykti į Jūsų šventę. Pasiūla išties plati, o sodybų savininkai siūlo ne tik nakvynės paslaugas, bet ir daug papildomų veiklų, kurios ir gali tapti pagrindiniais Jūsų gimimo dienos akcentais. Tik patartina sodybos rezervacija pasirūpinti iš anksto, nes turbūt norėsite gimtadienį švęsti konkrečia data arba maždaug tuo metu ir gali tip nutikti, jog Jus sužavėjusi sodyba jau bus užsakyta.

 

Tikrai išsirinksite

Kaip jau minėjome, šventės organizavimą galima patikėti profesionaliems organizatoriams, tačiau, jei nusprendėte planavimu užsiimti patys, būtinai pasidomėkite, kokias pramogas siūlo Jūsų išsirinkta sodyba. Jei norite turiningai paminėti gimimo dieną, tuomet galite pasidomėti ir tuo, kas yra aplinkui Jums patinkančią vietą. Galbūt galima viską suorganizuoti taip, kad viešnagės metu aplankysite ir lankytinas to krašto vietas, sužinosite šį tą naujo.

Taip pat galima derinti miesto iš kaimo pramogas. Pavyzdžiui, dalį šventės minėti mieste, o tik tuomet vykti į kaimo turizmo sodybą ir ten švęsti vakarinę gimtadienio dalį. O tai – jau galimybė pasireikšti fantazijai. Nuo diskotekų iki teminių vakarėlių, nuo stalo žaidimų iki SPA malonumų – pasirinkimas išties platus. Linkime smagaus planavimo ir gražios bei prasmingos šventės.