Lankytinos vietos Tailande

kelionės

Tailandą, be abejonės, galime pavadinti keliautojų rojumi – čia pasakiški paplūdimiai, idiliški gamtos kampeliai ir, žinoma, egzotika, juntama visose gyvenimo srityse. Šalis dovanos įspūdžių kupinas atostogas, kurių nepamiršite, o prisiminę jausite didžiulę nostalgiją ir norą dar sykį sugrįžti į šią spalvingą ir turtingą šalį.

Lankytini objektai Tailande sužavės smalsius keliautojus: tiek mėgstančius idiliškus gamtos kampelius, tiek neabejingus laukinei gamtai, o taip pat ir tuos, kurie negali atsispirti istoriniam palikimui.

TOP 5 lankytinos vietos Tailande

Bankokas

Tailando sostinėje Bankoke susipina daugybė kontrastų, kurie atskleidžia skirtingas puses. Lankydamiesi Bankoke nuvykite į Ratanakosin salą, kurioje apžiūrėsite daug istorinių vietų. Abejingų nepaliks auksu spindintys Karalių rūmai. Būtinai apžiūrėkite seniausią miesto šventyklą Wat Pho, iškilusią XVII amžiuje ir skaičiuojančią daugiau metų negu pats Bankokas.

Neabejingi menui ir istorijai laukiami Nacionaliniame muziejuje.

Leiskitės į ekskursiją valtimi vandens kanalais ir apžiūrėkite Bankoką nuo vandens. Nepraleiskite progos apsilankyti turguje ant vandens – tokią atrakciją tikrai sunku atrasti kitose pasaulio šalyse.

Po turiningos dienos Bankoke pailsėkite Lumphini parke.

Wat Rong Khun šventykla

Ši šventykla Tailando kontekste visiškai išsiskiria ir labiau primena dailų tortą, o ne šventą vietą. Bet apžiūrėti ją tikrai verta, nes žavi tiek statinio eksterjeras, tiek interjeras.

Krabi provincija

Idiliškų paplūdimių vieta, turinti galybę salelių. Čia Jūsų laukia ir UNESCO saugoma gražiausia Tailando pakrantė Pra Nang su akinamai balto švelnaus smėlio paplūdimiu, skalaujamu krištolinio vandens. Tai pasakiška vieta.

Lankydamiesi Krabi provincijoje užsukite į nacionalinius parkus.

Ajutajos istorinis miestas

Tiksliau – ne miestas, bet jo griuvėsiai, kuriuos aplankyti bus nepaprasta patirtis besidomintiems istorija ir senosiomis Azijos žemyno kultūromis. XIV amžiuje įkurtas miestas kadaise turėjo kelis šimtus šventyklų, karalių rūmus, kone šimtą miesto vartų. Klestėjęs iki pat XVIII amžiaus buvo užpultas ir nuniokotas. Šiandien Ajutajos miestas dvelkia paslaptimi, ypatinga aura ir didybe.

Muang Boran

Šis parkas, nuo Bankoko nutolęs apie kelias dešimtis kilometrų, pelnytai vadinamas muziejumi po atviru dangumi. Tai – daugybę kartų sumažinta Tailando kopija su identiškais šalies objektais. Pradinis parko kūrėjų tikslas buvo pastatyti golfo aikštyną su mažytėmis Tailando statinių kopijomis. Bet per statybas užmojai augo ir šiandien keliautojus čia pasitinka miniatiūrinis Tailandas. Net daugiau negu šimtas mažyčių statinių leidžia jais grožėtis vaikštinėjant idealiai sutvarkyta parko teritorija.