Plaukelių depiliacijos būdai: ką pasirinkti namuose?

kojos

 

Artėjant šiltajam sezonui, greičiausiai didžiausia problema lieka plaukeliai. Trumpesni, atviresni rūbai priverčia tobulai pasirūpinti depiliacija, kad būtų galima mėgautis švelnia oda ir tolygiu įdegiu. Tačiau ne visada lengva pasirinkti depiliacijos būda. Visos moterys nori džiaugtis švelnumu kuo ilgiau, tačiau kai kurie depiliacijos būda būna per skausmingi. Visos depiliacijos priemonės gali turėti minusų, todėl koks pasirenkamas labai priklauso nuo to kaip patogu jas naudoti, kokia jų kaina, poveikis ir plaukelių neataugimo trukmė. Šiais laikais būdų atsikratyti plaukelių yra daug ir įvairių, tad sužinokite jų pliusus ir minusus.

Pačios paprasčiausios ir visiems gerai žinomos depiliacijos priemonės yra skustukai, depiliaciniai kremai ir vaško juostelės. Skutimas yra greičiausiai neskausmingiausias būdas pašalinti plaukelius, todėl tinkamas daugeliui. Gaila tai, kad kitą dieną jau galima pastebėti, jog plaukelių skutimas vėl reikalingas. Tai dirgina odą, todėl dažnas skutimasis tikrai nerekomenduojamas. Sudirgusią odą gali skaudėti netgi ilgiau ir labiau nei pašalinus plaukelius kitais būdais. Depiliaciniai kremai ir putos nesudirgina odos kaip dažnas skutimasis, tačiau ne visuomet plaukeliai yra tolygiai pašalinami ir tenka jais atsikratyti naudojant kitus būdus. Storesnių  plaukelių pašalinti kremais nepavyksta, o ir jų ataugimas labai greitas. Vaško juostelės tinkamos visoms kūno vietoms depiliuotu, o švelnia oda galima džiaugtis net ir kelias savaites, tačiau kartais išraunami ne visi plaukeliai, o ir procedūra kiek skausmingesnė. Taigi, šios depiliacijos priemonės yra naudojamos dažniausiai, o jų įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Karštu vašku depiliacija tikrai ne kiekvienai. Nors vaškas lengviau pašalina didesnius plaukelių kiekius ir storesnius plaukus, tačiau tai yra gana skausminga, ypač turinčioms jautresnę odą. Geriausiai tokia procedūra atliekama pas grožio specialistą, kuris pašalina visus nereikalingus plaukelius, todėl rezultatai būna daug geresni nei atliekant tokią procedūrą pačiam. Labai panašiai procedūra atliekama ir su cukrumi, tačiau daugelis teigia, kad tai mažiau skausminga procedūra. Kadangi plaukeliai išraunami su šaknimis, galima ilgiau pasimėgauti tuo, kad nereikia kiekvieną dieną rūpintis plaukelių šalinimu. Norinčioms visiškai atsikratyti plaukelių, patariama išbandyti plaukų šalinimo lazeriu sesijas.