Penktadienis , 28 vasario 2020
Pagrindinis / Kultūra / Poezijos ir muzikos vakaras Maironio muziejuje

Poezijos ir muzikos vakaras Maironio muziejuje

2015 metų birželio 30 dieną (antradienį), 18 valandą Maironio lietuvių literatūros muziejus (adresas Rotušės a. 13, Kaunas) kviečia į renginį, skirtą Maironio lietuvių literatūros muziejaus įkūrimo ir Jono Mačiulio-Maironio mirties metinėms paminėti. Programą „Saulėleidžių aušros“ atliks smuikininkė Ilona Klusaitė, pianistė Goda Stanionytė bei aktoriai Daiva Stubraitė ir Henrikas Savickis.

MAIRONIO LIETUVIŲ LITERATŪROS MUZIEJUSTai II-asis ciklo „Smuikas ir žodis Lietuvoje“ koncertas. Jame pristatoma XX amžiaus tarpukario Lietuvos poezija bei muzika, suspindėjusi moderniomis spalvomis ir pilnavertiškai įsiliejusi į XX amžiaus Vakarų Europos meną. Saulėleidžiai – tai tarsi grimstanti, bet visad žavinti praeitis, o aušros – tai svajonė ir viltis.

Skambės kompozitorių Juozo Gruodžio, Vlado Jakubėno, Juozo Pakalnio, Jurgio Karnavičiaus muzika smuikui ir fortepijonui bei rašytojų Jono Aisčio, Kazio Borutos, Bernardo Brazdžionio, Kazio Inčiūros, Antano Miškinio, Antano Rimydžio, Stasio Santvaro, Teofilio Tilvyčio, Juozo Tysliavos kūryba.

Renginį remia Kauno miesto savivaldybė.

Taip pat skaitykite

tigro pusryčiai

Kviečiame į interaktyvų spektaklį “Tigro pusryčiai”

“Tigro pusryčiai” – tai žaismingas ir interaktyvus dviejų dalių spektaklis vaikams (3 – 8 metų) ...

Parašykite komentarą