Popietė, skirta Čiurlionio muzikai

Jau šį šeštadienį visi kauniečiai yra maloniai kviečiami praleisti nepaprastą popietę su Čiurlionio muzika. Kiekvienas save gerbiantis lietuvis, kuris dar ir prijaučia liaudies dainoms, būtinai turėtų atvykti į šį jaukų koncertą.

 

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis visą savo gyvenimą paskyrė Lietuvai ir visos jos kultūros skatinimui. Taip buvo sukurtas ne vienas išskirtinis dailės kūrinys, bet ir nepamirštamos lietuvių liaudies dainos, kurios dar ilgus metus gyvena kiekvieno tautiečio širdyje. Daugelis 20 amžiuje sukurtų muzikinių kompozicijų iki šiol labai populiarios šiuolaikiniame chore ar specialiuose pianistų pasirodymuose.

 

Šį šeštadienį mums pasitaikys unikali proga vėl išgirsti įstabią Čiurlionio muziką bei susipažindinti, kaip ta muzika gali būti pritaikoma šiuolaikiniame kontekste. Be to, koncerto metu klausytojai taip pat galės išgirsti ir įdomių pasakojimų apie M. K. Čiurlionio gyvenimo faktus ir kūrybos aktualijas. Na, o klausytojus ausis džiugins šiuolaikinis Čiurlionio namų choras. Čia muzikinius kūrinius atliks M. Drūlia ir pianistas R. Zubovas.

 

Koncerto laikas: sausio 19 diena, 15 valanda.

Koncerto trukmė: 1 valanda.

Koncerto vieta: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio gatvė 55, Kaunas.