Renginiai Kauno miesto muziejuje

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS!

Švęsdamas 10-ies metų gimtadienio sukaktį Kauno miesto muziejus kviečia praleisti laiką drauge ir patirti kūrybinį džiaugsmą šeštadienio popietės kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu bus galima pasigaminti rankų darbo knygų skirtukus ir padovanoti sau ar skaityti mėgstančiam draugui, o galbūt pradžiuginti  savo vaikus kūrybingu užsiėmimu. Muziejaus edukatorė  parodys visą skirtuko gamybos procesą, o taip pat  pagelbės mažiesiems ir pritrūkusiems fantazijos.  Be to, tai puiki proga išgirsti Kauno miesto muziejaus istoriją nuo pat jo atsiradimo iki šių dienų ir paskutinė galimybė praleisti laiką senajame Kauno miesto muziejaus pastate M. Valančiaus g. 6, Kaune!

Kūrybinės dirbtuvės (originalių knygų skirtukų gamyba) vyks Kauno miesto muziejuje (M. Valančiaus g. 6):

Spalio 24 dieną, šeštadienį, 12.00 valandą.

Spalio 28 dieną, trečiadienį, 14.00 valandą.

Lapkričio 4 dieną, trečiadienį, 14.00 valandą.

Lapkričio 14 dieną, šeštadienį, 12.00 valandą.

Būtina išankstinė registracija tel. 8-37 208220 arba el. paštu. [email protected]

************************************************************************

KIEKVIENAM VAIDUOKLIUI PO MOLIŪGĄ!

KIEKVIENAM VAIDUOKLIUI PO MOLIŪGĄ!
KIEKVIENAM VAIDUOKLIUI PO MOLIŪGĄ!

Spalio 24 dieną, šeštadienį, 12.00 valandą Kauno pilyje (Pilies g. 17) vyks gražiausių moliūgų rinkimai ir nominacijų įteikimai!

Jau penktus metus iš eilės Kauno pilyje tradiciškai rengiama kūrybinė edukacija „Kiekvienam vaiduokliui po moliūgą!“, kurios metu kūrybiškai ir entuziastingai nusiteikę edukacijos dalyviai išbando nelengvą moliūgų skaptavimo meną. Išskaptuoti ir dekoruoti įvairaus dydžio rudens gražuoliai visą savaitę eksponuojami Kauno pilyje ir dalyvauja konkurse bei varžosi dėl trijų pagrindinių nominacijų – Linksmiausio, Vaiduokliškiausio ir Išradingiausio moliūgo. Gražiausių moliūgų rinkimai ir nominacijų įteikimai – tai puiki proga pamatyti, kokiais moliūgais džiaugsis Kauno pilies vaiduokliai!