Šią savaitę Kauno miesto poliklinikose vyks šeimoms skirti renginiai

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kiekvienais metais organizuoja Tarptautinei šeimos dienai skirtą renginį „Lai mūsų šeima būna pavyzdys kitiems…“ Šiais metais renginiui pasirinktas netradicinis formatas – akcijos „Šeima ir sveikata“ Kauno miesto poliklinikose. Visą šią savaitę Kauno visuomenės sveikatos biuro specialistai lankysis poliklinikose, bendraus su ateinančiomis šeimomis, kvies dalyvauti viktorinoje, kur užduos su sveikata susijusius klausimus ir dalins prizus.

Visuomenės sveikatos biuro organizuojamo renginio tikslas – paskatinti žmones aktyviau domėti savo ir savo šeimos narių sveikata. Gyvenimas šeimoje ir sveikata – glaudžiai susiję. Pasak Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologės Rasos Vaitkienės, įvairūs tyrimai rodo, jog šeimoje gyvenantys žmonės yra laimingesni, o tuo pačiu ir sveikesni, patiria mažiau streso, geriau miega, mažiau skundžiasi galvos ir nugaros skausmais, rečiau turi žalingų įpročių.

Akcijose dalyvaujančioms šeimoms bus dalinama Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro metodinė medžiaga, pristatoma Sveikos šeimos klubo veikla, visuomenės sveikatos specialistai bendraus su kauniečiais ir atsakys į jiems rūpimus klausimus. Viktorinos dalyvių laukia su sveikata susiję klausimai, teisingai atsakiusiems – malonios staigmenos.

Šeimos sveikata
www.dermatologapediatratijuana.com nuotr.

Akcijos visą savaitę vyks penkiose Kauno miesto poliklinikose:

  • Pirmadienį 10–12 val. akcija-viktorina Šančių poliklinikoje, Juozapavičiaus pr. 72, III a.
  • Antradienį 10–12 val. akcija-viktorina Dainavos poliklinikoje, Jaunimo centro salėje, Pramonės pr. 3.
  • Trečiadienį 10–12 val. akcija-viktorina Kalniečių poliklinikoje, II a. salėje, Savanorių pr. 369.
  • Ketvirtadienį 10–12 val. akcija-viktorina Centro poliklinikoje, III a. patalpose, Nepriklausomybės a. 10.
  • Penktadienį 10–12 val. akcija-viktorina Šilainių poliklinikoje, A korpuso I a., Baltų pr. 7.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai kviečia kauniečius domėtis savo ir savo šeimos narių sveikata, aktyviai dalyvauti akcijose, kur galima ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir sužinoti kažką naujo bei laimėti vertingų prizų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *