Sidabro gaminiai visiems: nuo kūdikio iki solidaus vyro

papuošalaiŠiomis dienomis papuošalais mėgsta pasidabinti ne tik moterys. Auskarais, grandinėlėmis ir apyrankėmis dažnai galima išvysti pasipuošusius  solidžius vyrus bei visai mažus vaikus. Tačiau ne visi taurieji metai ar kitos medžiagos priimtinos visoms žmonių kategorijoms. Štai sidabrą galima laikyti išimtimi. Sidabro gaminiai mėgstami visokio amžiaus ir lyties asmenų tarpe. Tereikia tik tinkamai pasirinkti.

Pirmiausia, ką reikia  žinoti – kam norite nupirkti ar užsisakyti pas juvelyrą pagaminti sidabrinius papuošalus. Na, jeigu norite nudžiuginti save, tuomet tikrai žinote, ko norite ir kokiomis progomis nešiosite sidabrinius papuošalus. Jeigu perkate dovaną, tuomet kruopščiau apgalvokite keletą kriterijų. Sidabro papuošalai, nesvarbu vyrui, draugei ar visai mažai mergytei, kurie bus  nešiojami kasdien,  turi būti kuklesnės formos ir per daug nekrentantys į akis. Apskritai, papuošalai perkami vyrams ar vaikams labiau tinka kuklesnio bei santūresnio stiliaus. Tuo tarpu, pirkdami papuošalus moteriai, kuri juos dėvės vakare ar kokioje nors iškilmingame renginyje, galite dairytis masyvesnio, ekspresyvesnių formų ir inkrustuotų margaspalviais akmenimis aksesuarų. Vis dėlto, pirmiausia derėtų apmąstyti dovaną gausiančio žmogaus pomėgius, charakterį ir aprangos stilių. Juk norisi, kad įteikta dovana džiugintų ir būtų dėvima, o ne dūlėtų papuošalų dėžutėje.

Antra – atkreipkite dėmesį į detales. Vėl gi, jeigu perkate sidabrinius papuošalus sau, tuomet jau prekybos vietoje ar prieš užsakydami pas juvelyrą atidžiai apžiūrėsite ir išsiaiškinsite auskarų ar apyrankės užsegimo mechanizmą. Tuo tarpu, tiek vyrams, tiek vaikams sidabro gaminiai visuomet bus tinkamesni su kuo paprastesniu užsegimu. Vaikams tai reikalinga dėl to, jog jie tokių dalykų tiesiog dar nėra išmokę, o vyrai, kalbant apie papuošalus,  mėgsta tikslumą ir paprastumą.

Jeigu perkate dovanų grandinėlę ar apyrankę, gerai apgalvokite koks papuošalo ilgis tinkamiausias jį dėvėsiančiam žmogui. Todėl  idealus pasirinkimas – reguliuojamo ilgio aksesuaras. Be to, tokia grandinė ar apyrankė tarsi pavirsta į du gaminius: vieną dieną tai trumputis, kuklus aksesuaras,  kitą dieną – juosmenį siekianti grandinėlė ar dinamiškai per visą rankos ilgį slankiojanti grandinėlė.

Trečias svarbus dalykas, renkantis sidabrinius papuošalus  – jų kaina. Jų kaina gali skirtis dėl gaminio svorio, prabos, puošybos detalių ir kt. Todėl žinoti kuo tikslesnę kainą, kurią planuojate išleisti pirkiniui – protingas žingsnis, apsaugantis nuo bereikalingo dvejojimo ir blaškymosi nuo vieno gaminio prie kito. Šiomis dienomis sužinoti ir palyginti sidabrinių gaminių kainas – vieni niekai. Internetinės parduotuvės ne tik aiškiai pateikia savo papuošalų kainas, bet ir suteikia galimybę jas palyginti su kainomis kitose prekybos vietose.

Todėl visai nesvarbu, ar nutarėte pirkti jau pagamintą sidabro gaminį ar ruošiatės jį užsisakyti internetu, neišeidami iš namų ir neskubėdami galėsite išsirinkti optimaliausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį sidabrinį papuošalą.