Ar jums reikalingas drenažinis siurblys?

drenazinis siurblys

Norėdami gyventi gražiai ir patogiai turime investuoti į savo aplinką ir nuolat ją prižiūrėti. Jei sodyboje turite iškastą tvenkinį ar dirbtinį baseiną didelė tikimybė kad jums prireiks vandens siurblio. Kada pats laikas įsigyti drenažinį siurblį?

Giliname tvenkinį

Po 20-30 metų tvenkinio eksploatacijos rekomenduojama jį išvalyti ir tuo pačiu, jei leidžia galimybės, galite pagilinti. Tvenkinio šlaitas išvalyti nuo ajerų, didelių žolių, krūmų reikės nuleisti vandenį bent metrą kad galėtumėte su trimeriu ar dalgiu nupjauti augalus. Geriausia jei augalus iškastumėte su šaknimis taip bus didesnė tikimybė kad jie toje vietoje nebeataugs. Jei norite išleisti iš tvenkinio visą vandenį tuomet geriau išsinuomoti galingą benzininį siurblį su stora žarna.

Po liūties

Liūčių Lietuvoje suskaičiuojama ne viena dešimtis per metus, ne visos vienodai galingos bet net ir maža kartais pridaro tiek nuostolio kad paskui tenka ilgai šalinti pasekmes ir remontuoti turtą. Turite rūsį kuriam laikote daržoves? Garažas automobiliui cokoliniame aukšte? Jei atsakėte – taip, jūs jau esate rizikos zonoje. Esant gausiems krituliams vanduo gali nespėti subėgti į kanalizacijos šulinius ir apsems jūsų namus ir rūsį. Technobaltic.lt vadybininkas Tomas užtikrino, kad net ir paprasčiausiu drenažiniu siurbliu galėsite operatyviai pašalinti vandenį. Svarbiausia, kad retai naudojamas siurblys būtų veikiantis, todėl nuolat patikrinkite jo būklę ir turėkite pasiruošę tinkamo ilgio žarną kad galėtumėte nuvesti vandenį kuo toliau nuo namo.

Pavasario atlydys

Ne po kiekvienos žiemos prisikaupia kalnai sniego tačiau šalia namo susikaupusios pusnys ir blogai įrengtas drenažas aplink namą sudaro sąlygas vandeniui patekti į sausas patalpas. Jeigu taip jau atsitiko 5-20 centimetrų vandens iš rūsio arba garažo be vargo išsiurbsite su drenažiniu siurbliu.