Spektaklio premjera Kaune – „Nacionalinės daržovės“

nacionalinės daržovės 

Ar Jums jau viskas gyvenime atsibodo? Viskas vyksta ne taip, kaip tikitės ir niekas nesikeičia? Gal jau pakanka viso to? Kviečiame ateiti į neeilinį spektaklį apie blogus tarpusavio santykius, priklausomybes, negebėjimą atsakingai priimti sprendimus. Šis spektaklis ironiškai pavadintas „Nacionalinės daržovės“.

 

Spektaklio metu bus siekiama įrodyti, kad kiekvieną problemą galima išspręsti ir pagaliau ištrūkti iš nesėkmių rato savo gyvenime. Čia bus parodyta, kad groteskas puikiai padeda mums, kai gyvenime esame tarsi užstrigę savuose potyriuose. Trys spektaklio herojai čia gali tapti mums labai artimi: tai eiliniai neturtingi piliečiai, kenčiantys nuo priklausomybių ir negalintys priimti jokių ryžtingų gyvenimo sprendimų.

 

Spektaklio metu galėsite gyvai pamatyti daugelį mums artimų gyvenimiškų situacijų, pavyzdžiui, kaimynų skleidžiamą pop muziką ar internetinius patarimus. Visos gyvenimiškos ir iki gyvo kaulo patirtos detalės spektaklyje bus pateikiamos įspūdingomis šviesomis ir garso takeliais.

 

Spektaklį režisavo Agnė Dilytė. Po premjeros praėjus dviems dienoms (lapkričio 20 dieną) Jūs turėsite galimybę susitikti su režisiere gyvai diskusijai. Diskusijoje kartu dalyvaus ir priklausomybių ligų centro specialistė, geštalt psichologijos terapeutė ir teologijos magistrė V. Blaževičienė.

 

Renginio laikas: lapkričio 18 diena, 18 valanda.

Renginio trukmė: 2 valandos.

Renginio vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A, Kaunas.