Spektaklis vaikams – „Kiškis pabėgėlis“

 kiškis pabėgėlis

Ketinate įdomiai praleisti savaitgalį su vaikais? Tuomet Jūs tikrai neapsiriksite, nuėję į puikų muzikinį spektaklį vaikams „Kiškis pabėgėlis“. Šis spektaklis skirtas visiems vaikams nuo 2 metų amžiaus. Tėveliai taip pat yra maloniai laukiami! 

Muzikinis spektaklis „Kiškis pabėgėlis“ yra pastatytas pagal L. Jakimavičiaus knygą „Lapė ir kaliošai“. Galbūt visai nesenai skaitėte šią knygelę savo mažiesiems? Tuomet dabar yra puiki proga visą knygos siužetą pamatyti ir išgirsti gyvai. 

Nors šis spektaklis yra skirtas mažiems vaikams dėl savo linksmumo ir žaismingumo, tačiau čia bus paliestos ir tokios jautrios temos, kaip meilė gimtajai šaliai ir emigracijos mastas. Pagrindinis spektaklio veikėjas kiškis iškeliauja iš miško į Vilnių ieškoti laimės. Jam yra nesvarbu, kur keliauti. Daugiau yra analizuojama, kodėl herojus iškeliauja?

 Muzikiniame spektaklyje galėsite išvysti tokius žinomus aktorius: S. Čiučelį, H. Savickį, R. Žirgulį, A. Sužiedėlį, G. Aničaitę, U. Žirgulę, I. Mikutavičiūtę bei N. Nekrašiūtę. 

Pasinaudokite šia puikia proga nudžiuginti savo vaikus ir apsilankykite muzikiniame spektaklyje. Gera nuotaika ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti!

Renginio laikas: lapkričio 17 diena, 12 valanda.

Renginio trukmė: 1 valanda.

 

Renginio vieta: Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės alėja 71, Kaunas.