Spektaklis – komedija „(Ne) tikras milijonierius“

Per Kalėdas visiškai nebūtina sėdėti namuose ir žiūrėti vienodas ir jau pabodusias televizijos programas. Šias Kalėdas praleiskite kiek kitaip ir ateikite į puikią komediją „(Ne) tikras milijonierius“.

Įdomus spektaklis dar nesugadino nei vienų švenčių, todėl pabandykite jas sutikti neįprastai ir nekasdieniškai. Informacija apie komediją „(Ne) tikras milijonierius“:

Pagrindinis komedijos veikėjas Dominykas jau du metai kaip vis nesusiranda darbo. Jis visą gyvenimą svajoja būti turtingu, nes visada gyveno skurdžiai. Vieną dieną jis sulaukia netikėto pasiūlymo apsigyventi karalių rūmuose, todėl tokį pasiūlymą priima greitai, nė nesvarstęs. Kai gyveni prabangiuose rūmuose, jautiesi toks pakylėtas, čia viskas aplinkui tiesiog dvelkia prašmatnumu ir atrodo, kiek nedaug reikėjo, kad pasijaustum turtingas ir laimingas.

Komedijos kulminacija – netikėtas mokesčių inspekcijos vizitas rūmuose. Ar pagrindiniam veikėjui Dominykui pavyks įsijausti į tikro milijonieriaus rolę? Šioje nuotykių komedijoje tikrai netruks ne tik subtilaus humoro, bet ir veidmainysčių, bei stiprių ir tikrų žmogiškų jausmų.

Komedija „(Ne) tikras milijonierius“ pastatyta pagal žymaus prancūzo F. Veberio pjesę. Komedijos režisierius: Ramūnas Cicėnas.

Spektaklyje vaidins tokie žymūs veidai, kaip: E. Kvosčiauskas, R. Petrauskas, M. Vaitiekūnas, A.Žiurauskas, S. Uždavinys, E. Latėnaitė, G. Malinauskaitė ir kiti.

Spektaklio laikas: gruodžio 25 diena, 18.30 val.

Spektaklio trukmė: 2 valandos.

Spektaklio vieta: Girstučio rūmai, Kovo 11 – osios g. 26, Kaunas.