Spektaklis patiems mažiausiems – „Tigro pusryčiai“

Įdomus, naudingas spektaklis vaikams, paremtas sveikos mitybos ugdymu egzistuoja? Jei galvojate, kad tokių nėra, labai klystate. Bistro „Gardžios istorijos“ ir „Ridikėlių mokyklėlė“ organizuoja bendrą renginį – spektaklį vaikams apie nuotykius mėgstančio tigro pusryčius. Tai išties labai smagi istorija, kuri kaip mat įtrauks visus mažuosius žiūrovus į spektaklio siužetą.

Į spektaklį kviečiame visi vaikai nuo 3 iki 10 metų amžiaus, bei, žinoma, jų artimieji. Renginys tikrai bus naudingas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Galbūt po šio spektaklio net pagalvosite, kad tikrai verta pakeisti savo nenaudingus mitybos įpročius. Suprantama, kad ir maži vaikai ne visada gali pasigirti puikiu apetitu, todėl tokie spektakliukai bent jau trumpam supažindina vaikus su sveika mityba, bei tikrai skatina išbandyti įvairesnius skonius.

Viso renginio metu mažieji lankytojai bus vaišinami gardžia arbata, bei žieminiais sodo obuoliais. Bilietais pasirūpinkite iš anksto, jie parduodami kavinės kasoje darbo dienomis.

Spektaklio laikas: kovo 16 diena, 14 valanda.

Spektaklio trukmė: 1 valanda ir 20 minučių.

Spektaklio vieta: Bistro „Gardžios istorijos“, A. Jakšto g. 6, Kaunas, Kolpingo kolegijos pastatas.