Spintelės rūbams sporto klubams

Sporto klubų veikla vyksta uždarose patalpose, kurios turi būti specialiai įrengtos ir pritaikytos fizinei veiklai. Kadangi čia ateina žmonės sportuoti bei maloniai praleisti laiką, patalpos turi būti tvarkingos, pritaikytos persirengti prieš ir po sportavimo. Vienas iš privalomų sporto klubų baldų- spintelės rūbams persirengimo kambariuose. Apie jas plačiau ir kalbama šiame straipsnyje.

Spintelės sporto klubams >>

Kokios turi būti rūbų spintelės?

Spintelės rūbamsSpinteles rūbams sporto klubams – tai spintelės pastatytos sporto klubų persirengimo kambariuose. Dažniausia jose yra lentynos bei pertvaros, leidžiančios patogiai susidėti drabužius bei avalynę. Spintelės gaminamos iš cinkuoto plieno, aliuminio, nerūdijančio plieno, t.y. iš tų medžiagų, kurios  padidina spintelės atsparumą korozijai esant drėgmei. Spintelių durelės būna užrakinamos, turi reguliuojamas pastatymo kojeles. Taip pat siekiant palaikyti oro cirkuliaciją bei išvengti nemalonių kvapų susikaupimo įrengiamos ventiliacinės angos.

Kalbant apie spintelių dydį, tai jis gali būti skirtingas, atsižvelgiant į lankytojų poreikius– vieni laiko tik kelis asmeninius daiktus, kiti nori susidėti drabužius, kuriuos persirengia prieš sportavimą. Todėl patartina spinteles rūbams sporto klubams įrengti atsižvelgiant į veiklą, kuri vykdoma sporto klube. Anot specialistų, geras spendimas būtų naudoti  Z formos spinteles, t.y. dvi viso aukščio spinteles, užimančias tik vienos spintelės vietą arba galima derinti skirtingo aukščio ir talpos spinteles. Pastaruoju atveju lankytojas galės pasirinkti tą spintelę, kuri jam ir reikalinga.

Ką siūlo gamintojai?

Baldų gamintojai, dirbantys specialių baldų gamybos sferoje, siūlo įvairias rūbų persirengimo spinteles  baseinų, sporto klubų, darželių, mokyklų persirengimo kambariuose. Kartu siūlomi ir suoliukai, kurie būna įkomponuoti prie persirengimo spintelių. Jeigu yra poreikis, spintelių rūbams gamintojai gali pagaminti sporto klubui spinteles su 30° kampu pasvirusiu stogeliu. Šiuo atveju galima pasirinkti ir durelių varstymo kryptį, spintelių spalvą ir konfigūraciją. Paprastai spintelės dažomos ilgaamže poliesterine danga (miltelinio dažymo technologija) arba dekoruojamos.

Taigi, spintelės rūbams sporto klubams skirtos sportuoti atėjusių žmonių drabužių, avalynės, ir kitų asmeninių daiktų laikymui ir saugojimui. Gamintojai siūlo platų spintelių pasirinkimą, todėl sporto klubai gali pilnai patenkinti savo poreikius.