„Sprendimų ratas 2018“ Aleksandro Stulginskio universitete

sprendimu ratasRugsėjo 27 – 29 dienomis buvo galima nemokamai apsilankyti „Sprendimų ratas 2018“ parodoje. Kauno rajone, Akademijoje netrūko lankytojų, kurie norėjo iš arčiau susipažinti su naujausiomis medžioklės, miškų ir gyvulininkystės technologijomis. Tai jau vienuoliktoji tokia paroda, vykusi Akademijos miestelyje.

 

Susirinkusiems parodos lankytojams buvo įdomu susipažinti su naujomis verslumo skatinimo ir tobulinimo idėjomis. Verslas nebūtinai turi susidaryti iš skaičių – jis gali būti puikiai pasiekiamas ir su žemės ūkio ir gyvulininkystės sferomis.

 

Daug džiaugsmo parodoje lankytojams suteikė galimybė paragauti šviežiai vietoje pagamintų maisto gaminių. Visi svečiai su malonumu ragavo skanios žuvies ir žvėrienos patiekalų. Jau tradicija tapo čia tuo pačiu surengti ir nedidelę šunų parodą su įvairiomis rungtimis. Pramogų įvairovė leido suburti nemažą kiekį kauniečių ir miesto svečių. Suaugusieji itin vertino naujas verslo idėjas ir skanius patiekalus, o vaikus džiugino proga gyvai pamatyti įvairių veislių šunis.

 

Žymiausi medžio drožinėjimo meistrai per visas tris parodos dienas sukūrė tikrą stebuklą. Iš ąžuolų buvo drožiamos kokybiškos skulptūros ir suoleliai, kurie artimu metu bus pastatyti Aleksandro Stulginskio universiteto erdvėse. Beje šios ekspozicijos buvo kuriamos su grandininiais pjūklais ir viską buvo galima stebėti gyvai.

 

Šioje parodoje nebuvo pamiršti ir mažiausieji lankytojai – jiems buvo įrengtos žaidimų vietos.