Stiliaus patarimai ir triukai, kurie pakeis jūsų gyvenimą

Kai pradedama kalbėti apie stiliaus patarimus, neabejotinai kiekviena moteris ir mergina turi kuo pasidalinti – o visų svarbiausia, kad didžioji dauguma tokių patarimų kuo puikiausiai veikia! Todėl gerais patarimais niekuomet nereikėtų vengti dalintis. Dėl šios priežasties pateikiame jums gausybę praktiškų detalių, kurios palengvins jūsų kasdienį gyvenimą, padedant jums sukurti labai šiuolaikišką ir jūsų skonį atitinkantį stilių, nebekeliant sau galvos skausmo dėl to, kokie moteriški sijonai galėtų tikti geriausiai ar kokius džinsus turėtumėte pasirinkti savo laisvalaikiui.

 1. Nepaisant to, kas būna parašyta ant etiketės, kašmyro audinį geriausia skalbti rankomis. Norint jį išdžiovinti, pasitelkite sukamąjį salotų džiovinimo prietaisą, kuris akimirksniu pašalins vandens perteklių.
 2. Tam, kad iš audinių pašalintumėte raudono vyno dėmes – naudokite baltą vyną.
 3. Prieš nešant naujus džinsus pas siuvėją, išskalbkite juos du kartus. Įdomu, kodėl? Kuomet džinsai yra išskalbiami, jie visuomet per ilgį susitraukia.
 4. Norint, kad angora arba mohera nebesišertų, įdėkite audinį į užsegamą krepšį ir palikite jį šaldiklyje bent trims valandoms.
 5. Jei galvojate, kaip galėtumėte iš vintažinių arba seniai nenaudotų drabužių pašalinti nemalonų kvapą, apipurkškite juos mišiniu, pagamintu iš dviejų dalių vandens ir vienos dalies degtinės.
 6. Jei jūsų mėgstamiausia rankinė išsitepė su riebalais, ant dėmės užberkite kūdikių pudros ir taip palikite pernakt. Ryte dėmė turėtų būti dingusi. Jei jos dar šiek tiek matysis, procesą pakartokite, kol apie ją galėsite visiškai pamiršti.
 7. Bene geriausias buitinis būdas išsaugoti deimantų blizgesį, yra skystas indų ploviklis ir dantų šepetėlis.
 8. Puikiai kasdien tinkančių drabužių paslaptis yra likra. Jei norite, kad jūsų marškinėliai ar džinsai visuomet būtų puikios „formos“, turėtumėte ieškoti 95% medvilnės/5% likros audinio.
 9. Visuomet savo drabužių spintoje drabužius išdėliokite sistemingai – nuo šviesių iki tamsių, iš kairės į dešinę. Jūsų akys seks spalvas ir jums bus daug lengviau pasirinkti tai, kas geriausiai tinka prie jūsų numatyto stiliaus.
 10. Svarstote, kokia yra jūsų kašmyrinio audinio kokybė? Atsargiai ištempkite savo turimą kašmyrinį audinį ir pažiūrėkite ar jis „sugrįžta į savo vietą“. Prastesnės kokybės kašmyras tuo nepasižymi.
 11. Jei jūs neturite laiko ar galimybės prieš perkant džinsus juos pasimatuoti persirengimo kabinoje, pabandykite Kaklo metodą. Jūs galite nustatyti savo dydį džinsų liemenį apjuosiant aplink savo kaklą. Jei džinsų liemuo komfortiškai apjuosia jūsų kaklą, džinsai jums tiks.
 12. Sumažinkite savo drabužių spintoje esantį asortimentą bent 25 proc. Kai tai darysite, būtinai užduokite sau vieną ir tą patį klausimą – „Ar aš šią akimirką apsipirkinėdama pirkčiau šį drabužį?“ Jei atsakymas yra neigiamas, jūs žinote, ką turite padaryti.
 13. Niekuomet savo maudymosi kostiumėlio neskalbkite skalbimo mašinoje. Be to, visuomet jį išgręžkite rankomis. Skalbimo mašina gali pažeisti maudymosi kostiumėlį ir jis praras savo elastingumą.
 14.  Iškilmingomis ir svarbiomis progomis neturėtumėte vaikytis madų ir eksperimentuoti. Tokiomis progomis jūs turite pasirinkti būtent tai, kas geriausiai atitinka jūsų kūno linijas, tokiu būdu užtikrinant, kad atrodysite nepriekaištingai. Puikus pavyzdys yra Sofia Vergara, kuri puikiai žino, kad geriausiai atrodo dėvėdama undinės tipo sukneles – dėl šios priežasties žengdama raudonuoju kilimu ji visuomet renkasi įvairias tokio tipo suknelių variacijas.
 15. Neįprastas stiliaus patarimas: nors stiliaus specialistai griežtai draudžia rinktis prastos kokybės rankines, netikriems deimantams jie labai dažnai įjungia žalią šviesą.