Studfestas kviečia visus moksleivius ir studentus linksmai pamilti mokslus

 studfestas

Šiemet, visus studentus vienijantis, renginys Studfestas vyks Kaune, Žalgirio arenoje, Spalio 25 dieną. Nuo pačio ryto iki vakaro į renginį gali patekti absolventai ir savęs dar neatradę studentai. Šiuo renginiu siekiama linksmai ir su polėkiu pamilti mokslus, bei lengvai atrasti save.

Studfestas – tai tikrai neeilinis studentų suvažiavimas. Šis renginys išskirtinis tuo, kad jame bus ne tik pranešimų konferencijos, tačiau ir daug linksmybių. Tai ir konferencijos ir festivalis viename.

Daugelis absolventų būna pasimetę ir nežino, kokios krypties mokslus pasirinkti. Šioje konferencijoje bus siekiama padėti kiekvienam mokiniui ar studentui atrasti savo karjeros kryptį. Visi pranešimai bus pateikiami išties įdomiomis formomis, todėl nuobodžiauti ir žiovauti pranešimu metu Jums neteks.

Būsimiems ir esamiems studentams labai pasisekė, kadangi Studfesto metu bus galima gyvai susipažinti ir pabendrauti su aukštųjų mokyklų vadovais ir sėkmingais verslininkais.

Linksmą vakaro atmosferą palaikys visiems gerai žinomas Rolandas Mackevičius. Po visų pranešimų scenoje bus galima pasimėgauti Lilas ir Innomine koncertu!

Skubėkite įsigyti bilietus ir nepraleiskite šio linksmo vakaro, nuo kurio gali priklausyti visa Jūsų ateities karjera!