Vartojimo paskolos dabar imamos įvairiems tikslams

pinigaiLietuvoje gyvenantys asmenys išsiskiria iš visų europiečių – jų vartojimo įpročiai yra ženkliai didesni nei kitose šalyse. Tai matoma ir iš išduodamos kreditų skaičiaus. Tačiau, nors paskolų rinka reguliuojama, tai nereiškia, kad paskolas gauti galima sunkiau. Žinoma, visos procedūros yra sugriežtėjusios ir dabar pajamų negaunantys asmenys nebeturi teisė gauti naujų kreditų. Kaip bebūtų, yra asmenų, kurie nors ir gauna pajamas, tačiau iš kreditorių sulaukia neigiamo atsakymo. Taip pat reikia paminėti, kad vartojimo paskolų rūšių yra įvairiausių, tad apie jas ir kalbame žemiau, kad paskui nekiltų klausimų kodėl kreditorius nenori jums paskolinti pinigų.

Įprastai daugelis kreditorių Lietuvoje nesuteikia paskolų tiems, kurie pajamas gauna kitose šalyse ir ne vietine valiuta. Paprastai kalbant, greitieji kreditai dirbant užsienyje neišduodami tuomet, jeigu asmuo pajamas gauna ne eurais, o kažkokia kita valiuta. Su tuo jau susidūrė ne vienas emigrantas ar laikinai padirbėti išvykęs Lietuvos pilietis.

Kaip bebūtų, kalbant apie vartojimo skirtas paskolų rūšis, verta žinoti, kad kai kurios paskolos turi būti naudojamos pagal paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pirkti transportą, jums teks skolintis su sąlyga, kad kitur pinigų nežadate panaudoti. Paskola automobiliui įsigyti gali būti išduodama ir bankuose, ir specializuotose bendrovėse. Jos dažnai nurodo, kad perkant automobilį, tenka jį įkeisti. Trumpai tariant, pirkimo atveju, kreditorius tampa trečiąja sutarties šalimi.

Bet, jeigu norite pinigus naudoti keliems tikslams, tuomet jums reikėtų dairytis į įprastus vartojimo kreditus. Mat, juos pasirinkus, klientas neturi nurodyti kur išleidžia paskolos sumą. Žinoma, kai kurios bendrovės gali pasiteirauti kur išleidžiami pinigai, tačiau jos neribos pinigų panaudojimo paskirties jeigu pasiimsite tokią paskolą.

Paskolą būsto remontui irgi turi būti imam su sąlyga, kad kitur gautos sumos nenaudosite. Gali būti atvejų, gavus paskolą ir panaudojus pinigus, jums teks pateikti ataskaitą kur išleidote tuos pinigus. Tokiu atveju, kai pinigai išleidžiami ne pagal paskirtį ar nelegalioms paslaugoms, gali būti pareikalauta grąžinti visą skolą. Tai dažnai numatoma sutarties sąlygose. Tiesiog būtinai kruopščiai skaitykite kredito sutartį, kad paskui nekiltų kažkokių ginčų.