„Vaikų motyvacija – tėvų galvos skausmas“ – seminaras tėvams

 

Šį trečiadienį, spalio 3 dieną, visi mokyklinio amžiaus tėveliai yra kviečiami į dvi valandas truksiantį seminarą apie vaikų motyvaciją.

 

Beveik kiekvienas iš tėvų ankščiau ar vėliau susiduria su tokiomis problemomis, kaip vaiko nenoras mokytis.

 

Šiuolaikiniai vaikai labai skiriasi nuo tų, kurie gimė dar prieš 30 ir daugiau metų. Dabar kompiuteriai ir kitos technologinės priemonės yra prieinamos kiekvienai šeimai. Dėl šios priežasties yra pastebimas ryškūs mokinių motyvacijos mokytis sumažėjimas.

 

Tikriausiai Jums tenka dažnai išgirsti tokius žodžius, kaip „man neįdomu“, „aš nežinau ir nenoriu“… Visi tėvai nori gero savo vaikams,  todėl siekia, kad vaiką domintų ne tik mokslai, tačiau ir kitos naudingos popamokinės veiklos.

 

Šiame seminare bus siekiama maksimaliai padėti vaikams rasti motyvacijos užsiimti naudinga veikla.

 

Bus aptariami tokie klausimai: kas patinka skirtingo amžiaus vaikams, kaip sudominti vaikus naudingais užsiėmimais, kodėl neveikia visi bandymai motyvuoti ir kaip visa tai pakeisti?

 

Seminaro pradžia 17.30, pabaiga – 19.30. Į seminarą reikia registruotis iš anksto. Jis vyks tik tada, jei susirinks ne mažiau, kaip 5 žmonės.

 

Seminaro vieta: Šeimos santykiu institute, L. Zamenhofo g. 6, Kaune. Seminarą ves lektorė, psichologė E. Kalinauskienė. Kviečame dalyvauti!